Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Атлант в місті Луцьк

Онлайн-магазин Атлант в Луцьку – це асортимент високоякісної побутової техніки з Білорусі. Мінський виробник гарантує високу якість продукції. Свіжі новинки, що відрізняються недорогою ціною і відмінною функціональністю, ви зможете завжди знайти в нашому каталозі.

Жителі Луцька отримали унікальну можливість замовити і придбати побутову техніку Atlant не виходячи з дому. Дійсно, сучасні онлайн-покупки завойовують все більший інтерес і популярність в українців. Нікуди не потрібно йти, їздити по магазинах, шукати цілий день потрібну і відповідну модель.

Все тут – в каталозі, який оснащений багатофункціональною навігацією. Завдяки спеціальним фільтрам ви зможете відшукати модель за розміром, дизайнерським колірним особливостям, функціональним можливостям.

Холодильники Atlant

Холодильне обладнання білоруського виробника – це чітка гарантія того, що ви отримаєте по-справжньому якісну, довговічну, зручну у використанні модель. Бренд пропонує холодильники різних форматів:

Купуйте холодильники Атлант – і відчуйте роботу дуже якісного побутового агрегату.

Морозильні камери Атлант

Для тих господинь, які ще не знають, чим будуть годувати свою сім'ю взимку, ми знайшли вигідне і правильне рішення – камера для зберігання морожених продуктів. Спеціальна система заморозки забезпечує підтримання продукції свіжою, корисною, збереження у неї всіх поживних речовин і вітамінів. Безліч відсіків дозволять розформувати продукти харчування по категоріях – м'ясо, риба, фрукти, овочі, напівфабрикати.

Пральні машини Atlant

Потрібна невелика машинка для прання на одну людину? Придивіться до моделей на 3.5-4 кілограми. Необхідна модель для великої родини? Моделі на 6 або 7 кілограмів — це те, що ви давно шукали. Білоруський виробник пропонує десятки варіантів різного ступеня завантаження, з інноваційними системами гарячого і швидкого прання, сучасним функціоналом.

Сервісний центр " Атлант Луцьк

Не знаєте, що робить з поламаним холодильником? Пральна машинка відмовляється запускатися? Довірте цю справу професіоналам. Фахівці ремонтного центру Atlant проведуть повну діагностику вашого обладнання і в точності виявлять причину несправності. Справа може бути в компресорі, але також може зіпсуватися який-небудь датчик. Не відкладайте ремонт на завтра.

У Луцьку офіційний сервісний центр можна знайти за адресою: вул. Перемоги, 24.

Доставка побутової техніки Atlant

Замовили модель холодильника чи пральної машинки, але не знаєте, як її забирати? Ніяких проблем. Ми доставимо замовлений товар швидко і своєчасно. Завдяки нашому партнеру – відомому перевізнику «Містекспрес» - переживати за доставку точно не варто. Крім того, це недорого завдяки демократичним тарифами компанії.

Будь ласка, зачекайте...