Увага! Інтернет-магазин не працює!
Укр
Інтернет-магазин Інтернет-магазин

Новинка 2021! Огляд нових пральних машин ATLANТ серії INTENSE PROFESSIONAL/13 та INTENSE EXPERT/14

Новинки 15.08.2021

ATLANT завжди прагне до нових технологій та інновацій, щоб нашим клієнтам стало ще простіше користуватися технікою і, при цьому, отримувати максимальний ефект.

Мотивуючись такою метою, ATLANT представляє абсолютно нові пральні машини 2021 року – INTENSE PROFESSIONAL/13 і INTENSE EXPERT/14. Тепер стиль і технології вміщуються в одній моделі, що гарантує тривалу і стабільну роботу.

 Огляд нових пральних машин ATLANТ серії INTENSE PROFESSIONAL / 13 і INTENSE EXPERT / 14

Дизайн та управління

Нові серії пральних машин ATLANT виконані в білому кольорі. Оснащені дисплеєм з сенсорними технологіями – всі кнопки на блоці управління сенсорні (крім кнопки включити/вимкнути) з блакитним світлодіодним підсвічуванням. Це забезпечує просте і швидке управління пральною машиною.

Пральні машини ATLANT серії INTENSE PROFESSIONAL/13

Панель керування встановлена під кутом, що дозволяє більш комфортно провести налаштування програми прання. Підсвічування всього блоку дає можливість налаштувати роботу пральної машини навіть при вимкненому світлі у ванній кімнаті.

Пральні машини ATLANT серії INTENSE EXPERT/14

Застосування додаткових функцій відображається світловими індикаторами на сегментному дисплеї, які розташовані поруч з кнопками. Вся інформація про поточну роботу пральної машини, також розміщується на дисплеї: скільки часу залишилося до кінця або початку прання, яка операція прання виконується в даний момент, температура води, кількість обертів барабана, а також сервісні повідомлення.

Ручка вибору програми підсвічує вибір кожної програми блакитним кольором.

Ручка вибору програми в пральних машинах ATLANT

Дверцята нових моделей пральних машин з елементами чорного кольору яскраво виділяються на білому тлі, що дозволяє пральну машину встановити у ванній кімнаті або на кухні з будь-яким інтер’єром. Удосконалена ручка-клавіша розташована із зовнішнього боку дверцят для зручного відкривання.

Блок для миючих засобів. Пральна машина ATLANT

Збільшені в діаметрі завантажувальний отвір до 340 мм і дверцята до 486 мм дозволяють легко завантажувати в пральну машину велику кількість білизни – від 6 до 7,5 кг в залежності від моделі, при переважно меншій глибині по корпусу (406 мм і 481 мм).

Технічні характеристики нових моделей

Моделі пральних машин нових серій відрізняється по глибині (вузькі і стандартні), класам енергоефективності А ++ і А +++, місткістю барабана – 6 кг і 7,5 кг. Всі нові моделі з максимальною швидкістю віджиму 1200 об/хв. Клас прання/віджиму – А/B.

Модель СМА 60У1214 СМА 75C1214 СМА 60У1213 СМА 75C1213
Габарити (ВхШхГ) 846х596х406 мм 846х596х481 мм 846х596х406 мм 846х596х481 мм
Глибина з дверцятами 450 мм 526 мм 450 мм 526 мм
Макс. загрузка 6 кг 7,5 кг  6 кг 7,5 кг
Макс. швидкість віджиму  1200 об/хв 1200 об/хв 1200 об/хв 1200 об/хв
Клас енергоефек./відпир./віджиму А++/А/В А+++/А/В А++/А/В А+++/А/В
Диаметр загруз. отвору 340 мм  340 мм  340 мм  340 мм
Гарантія на електродв. 5 років  5 років  5 років  5 років
Гарантійний термін 3 роки  3 роки  3 роки  3 роки

Функціональні можливості

У пральних машинах ATLANT нових серій INTENSE PROFESSIONAL/13 і INTENSE EXPERT/14 додані нові програми прання.

Для 13 серії додані програми «Постільна білизна», «Улюблена програма» – всього 16 програм прання. Для 14 серії додані програми «Постільна білизна», «Улюблена програма», «Прання покривал», «Очищення барабана» – всього 18 програм прання.

Вибираючи програму прання, додатково Ви можете вибрати необхідну температуру води і кількість обертів при віджиманні. Звертаємо Вашу увагу, що ця додаткова функція не дозволить Вам вибрати температуру вище 40°С і максимальний віджим (1200 об/хв) для програм, які призначені для прання делікатних речей, шерсті.

Нові програми прання

Програми прання

«Постільна білизна» – програма для прання постільної білизни (підковдр, простирадл, наволочок), крім виробів з шовку і делікатних тканин. Є в пральних машинах серії INTENSE PROFESSIONAL/13, INTENSE EXPERT/14

«Улюблена програма» – це інноваційна програма, параметри якої Ви налаштовуєте самостійно. Блок управління зберігає/записує в пам’яті налаштування і при виборі «Улюблена програма» використовує їх. Ви можете відкоригувати температуру води, швидкість віджиму, додаткові функції. Час буде залежати від набору параметрів. Є в пральних машинах серії INTENSE PROFESSIONAL/13, INTENSE EXPERT/14.

«Прання ковдр» – програма для прання пледів та покривал, крім виробів з вовни і шовку (передбачена для прання речей з урахуванням волокнистого складу
тканини). Є в пральних машинах серії INTENSE EXPERT/14.

«Очищення барабана» – програма для легкого догляду за пральною машиною. Підтримка внутрішніх частин пральної машини в чистоті, видалення нерозчинних частинок, які осідають на поверхні бака та барабана після прання, і запобігання появи неприємних запахів. Є в пральних машинах серії INTENSE EXPERT/14.

Базовий набір програм прання для серій INTENSE PROFESSIONAL/13, INTENSE EXPERT/14

«Бавовна» – програма для сильно забруднених речей з бавовни, лляних тканин, постільної білизни. Можна вибирати діапазон температур прання від 20 до 90°С. Віджимання – від мінімального до 1200 оборотів.

«Шерсть» – речі з вовни, які вимагають ручне прання, дбайливо відпираються при температурі 20 або 40°С. Віджимання здійснюється при мінімальній кількості оборотів.

«Шовк» – програма для догляду за виробами з шовку, віскози та інших тонких тканин. У пральних машинах ATLANT при застосуванні даної програми передбачений щадний віджим, що захищає від м’яття і зносу тканини. Температурний режим – 30°C (можна регулювати 20, 40°C в залежності від моделі); віджимання – 400 об/хв.

«Синтетика» – режим для прання речей з ненатуральних тканин. Це брюки, блузки, сорочки з поліаміду, поліефіру або інших тканин аналогічного складу. Встановлюючи цю програму Ви можете вибрати температуру води 20, 30, 40, 60°С. Швидкість віджиму за програмою прання.

«Змішані» – програма для догляду за речами середньої і нижче середнього ступеня забруднення. Одяг можна прати без сортування по виду тканини. Перевага в тому, що Ви не втрачаєте час на сортування речей і можете випрати все в одному циклі. Температура води 20 або 40°С, віджимання – можна регулювати.

«Делікатна» – для делікатних речей з шовку, вовни, кашеміру і т.п. Барабан при виборі даної програми обертається повільніше, що дозволяє зберегти речам первісний вигляд без деформації. Температура прання від 20 до 30°С, а швидкість віджиму 800 об/хв.

«Сорочки/Джинси» – програма допоможе Вам підтримувати сорочки і джинси в ідеальному стані без втрати кольору і якості. При пранні сорочок або виробів з деніму не рекомендуємо завантажувати барабан на 100% щоб домогтися максимального ефекту. Температура прання від 20 до 40°С.

«Спорт» – програма для швидкого догляду за спортивним одягом і навіть взуттям, якщо вона виготовлено ​​з текстильних матеріалів і штучної шкіри. Температура прання від 20 до 30°С.

«Супершвидко 15/30 хв» – програма для щоденного прання невеликої кількості речей з різних тканин (крім вовни і шовку, речей для ручного прання). Переваги – економія часу і електроенергії. Температура прання від 20 до 30°С.

«Дитяча» – спеціально розроблена програма для прання дитячої білизни із застосуванням велику кількість води для ретельного виполасківанія порошку. Діапазон температур прання від 20 до 90°С.

«Темні речі» – програма для темних речей дозволяє уникнути сліди на речах після миючих засобів. Це можливо завдяки тому, що в циклі прання є додаткове полоскання, а знижена швидкість обертання барабану дозволяє вберегти речі від зайвих складок. Діапазон температур прання 20, 30°C.

Полоскання/Злив/Віджим.

Додаткові функції

Нова додаткова функція в нових серіях пральних машин ATLANT INTENSE PROFESSIONAL/13, INTENSE EXPERT/14 – «Замочування до 2 годин», з можливістю відключення функції. Дозволяє перед обраною програмою замочити речі з засобом для виведення плям щоб відіпрати плями, що важко видалити.

Функція «Відкладений старт до 24 годин» – початок циклу прання Ви можете відкласти/запланувати.

Застосувавши функцію «Попереднє прання» речі додатково стираються в воді з миючим засобом при температурі 30°С, що забезпечує якісне видалення забруднення при основний пранні.

Функція «Відкладений старт до 24 годин» – початок циклу прання Ви можете відкласти/запланувати.

Застосувавши функцію «Попереднє прання» речі додатково перуться в воді з миючим засобом при температурі 30°С, що забезпечує якісне видалення плям при основному пранні.

«Нічний режим» – машина працює майже без шуму: звукова сигналізація вимикається, швидкість віджиму стає менше.

«Інтенсивне прання» – функція «Інтенсивне прання» («Intensiv») збільшує час прання, але при цьому речі перуться так само максимально дбайливо.

Функція «Економічний режим («eco»)» – скорочує час прання, обраної Вами програми. Дозволить економно і швидко прати злегка забруднені речі з меншою витратою часу і електроенергії.

«Додаткове полоскання», «Легке прасування», «Пауза / зупинити і додати» «Вибір швидкості віджиму», «Вибір температури прання», «Додати води» «Захист від дітей (блокування кнопок)», «Без віджиму (відключення завершального віджиму)» для делікатних тканин.

Корисні особливості пральних машин нової серії

Корисні особливості пральних машин ATLANT
Самодіагностика. Пральні машини ATLANT нового покоління здатні самі розпізнати причину несправності і вивести на дисплей код помилки, який необхідно повідомити майстра при зверненні в сервісний центр.

Захист від витоків води «AQUA-PROTECT» спрацьовує в разі витоку води при пошкодженні внутрішньої трубки шланга.

Система контролю дисбалансу Smart Balance Control. Система передбачає рівномірний розподіл речей в барабані до початку циклу віджимання, що дозволяє уникнути сильної вібрації пральної машини при виконанні віджиму.

Контроль піноутворення. При надмірній появі піни, в барабані автоматично спрацьовує система контролю піноутворення. В результаті чого, кількість води для полоскання одягу збільшується.

Стійкість до перепадів напруги. Пральні машини ATLANT зберігають працездатність при напрузі від 170 до 255 В в електричній мережі.

Звукова сигналізація при завершенні циклу прання, також при відкритих дверцятах пральної машини при старті програми.

Гарантія та сервіс

На пральні машини ATLANT нових серій INTENSE PROFESSIONAL/13 і INTENSE EXPERT/14 надається повна гарантія від виробника – 3 роки. Гарантія на електродвигун – 5 років.

З питань безкоштовного сервісного обслуговування, Ви можете звернутися в найближчий сервісний центр ATLANT. Мережа сервісних центрів ATLANT розташована по всій території України. Знайти найближчий до Вас авторизований СЦ Ви можете перейшовши за посиланням або у додатку до гарантійного талону.

Термін експлуатації пральних машин ATLANT становить 10 років. Випуск запасних частин до пральних машин триває протягом 10 років з моменту зняття виробу з виробництва.

Зараз в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT представлені до продажу наступні моделі нових пральних машин: СМА 60У1214-11, СМА 75C1214-11, СМА 60У1213-11, СМА 75C1214-11. Якщо у Вас залишилися питання і Ви не можете зробити вибір, звертайтеся в call-центр інтернет-магазину ATLANT – наші консультанти підберуть для Вас модель пральної машини, яка максимально відповідатиме Вашим вимогам та запиту: (044) 599-50-64, ( 067) 011-93-37, (063) 233-44-08, (095) 288-58-28.

Товари з цієї статті

Читайте також

Побутова техніка АТЛАНТ в Україні – офіційний інтернет-магазин ATLANT (044) 599-50-64 (063)-233-44-08
м. Київ
вул. Кибальчича, 11Б
Графік роботи call-центру:

пн-чт з 09:00 до 20:00 | пт з 09:00 до 18:00
сб з 10:00 до 17:00
неділя – вихідний

телефони:
для замовлення запчастин:
cервіс-центр ATLANT:
View Cart Оформити замовлення

продовжити покупки товар збережеться в кошику