Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Херсоні

Побутова техніка Атлант – надійність і якість, перевірені багаторічним досвідом використання холодильників, пральних машин, морозильних камер у всіх куточках Європи. Компанія пропонує інноваційні електронні та механічні системи, використовує кращі матеріали для виготовлення корпусів, ретельно тестує моделі перед випуском.

Херсонські жителі можуть гідно оцінити швидкість, якість і оперативність роботи сучасного онлайн-магазину з продажу побутової техніки Atlant. Фахівці магазину професійно проконсультують з усіх актуальних питань, допоможуть швидко оформити замовлення, детально розкажуть про умови доставки та оплати товару.

Каталог сайту розроблений кращими веб-дизайнерами. Завдяки сучасній навігації потенційний покупець зможе легко відшукати підходящу модель за допомогою зручних фільтрів. Параметри можна виставити найрізноманітніші: серію обладнання, розмірні характеристики, колір моделі, наявність додаткових функцій і багато іншого. Не втрачайте свій шанс скористатися зручною онлайн-покупкою, не відходячи від дому.

Холодильники Атлант Херсон

Надійність холодильника перевіряється його довготривалою роботою. Так як компанія Atlant протягом декількох років випускає холодильне обладнання, багато користувачів вже встигли залишити позитивні відгуки про функціонування агрегатів. Ось основні та актуальні відгуки постійних користувачів:

Купити холодильники Атлант в Херсоні – тільки у нас за найдемократичнішими цінами в країні.

Морозильні камери Атлант в Херсоні

Сучасні морозилки – ідеальна можливість заготовити численну «замороження» на зиму і зберігати протягом року улюблені ласощі. Переваги такого підходу в тому, що заморожені продукти не втрачають своїх корисних властивостей.

Компанія Atlant пропонує десятки різноманітних по габариту, кольором, функціоналу моделей, здатних зробити справжню революцію в сім'ї. Тепер завжди будуть під рукою м'ясні заготовки, заморожена риба, овочі, фрукти і ягоди.

Пральні машини Атлант в Херсоні

Хороша пральна машина – це надійна, якісна техніка, але одночасно правильно підібрана. За якість ми ручаємося, а от підібрати підходящу модель не складе проблеми. Завдяки широкому асортименту машинок ви зможете вибрати її за ключовими параметрами: обсяг максимального завантаження (від 3.5 до 7 кілограмів), швидкість обертів віджимання, розмірні характеристики, наявність певних функцій і т. д.

Пральні машини Atlant – ідеальний варіант для сімейного затишку, комфорту і чистоти.

Сервісний центр Атлант в Херсоні

Не поспішайте списувати з рахунків модель техніки, яка раптово вийшла з ладу. Довіртеся досвідченим професіоналам нашого херсонського сервісного центру. Фахівці оцінять фронт робіт, проведуть оперативну діагностику обладнання, виявлять причину несправності і вчасно її усунуть. Центр здійснює гарантійний, так і післягарантійний ремонт Атлант.

Знайти ремонтну майстерню в Херсоні нескладно, вони знаходяться за адресами: вул. Університетська, 49 (колишня вул. 40 років Жовтня) та вул. Ярослава Мудрого, 23 (колишня вул. Радянська). Професіонали швидко нададуть вам всю необхідну допомогу.

Будь ласка, зачекайте...