Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Atant Івано-Франківськ

Інтернет-магазин Атлант в Івано-Франківську пропонує жителям міста десятки сучасних моделей ексклюзивної побутової техніки. Білоруський виробник знайомий українцям не з чуток. Це вдосконалені до світового стандарту холодильники, машинки для прання білизни, морозильні камери – у будь-яких розмірних параметрах і стильних дизайнах.

Відвідувачі нашого магазину гідно оцінять сучасну і зручну навігацію, за допомогою якої купівля необхідної моделі стане ще простішою. Це інноваційний сайт з пошуковими фільтрами, де можна задати різні параметри: розмір, колір, функціональність, оригінальні характеристики тієї або іншої техніки.

Менеджери завжди на зв'язку! Ви можете звертатися до фахівців з будь-яких питань покупки і доставки.

Холодильники Atlant

Тисячі користувачів по всьому світу вже встигли оцінити надійність холодильного обладнання Атлант. Це офіси, домашні господарства, магазини, підприємства. Виробник пропонує моделі на будь-який смак:

Крім того, для покупця є великий вибір колірних дизайнерських рішень для конкретного інтер'єру.

Морозильні камери Атлант

Шукайте зручну і містку морозилку для зберігання заморожених напівфабрикатів та продуктів? Атлант не підведе! Відмінний вибір сучасних камер з надійними системами охолодження, якісними датчиками регулювання температури, у міцних і зносостійких корпусах.

Зберігати можна все – від напівфабрикатів до заморожених ягід, фруктів і овочів.

Пральні машини Atlant

Ще одна чудова новина для домогосподарок – пральні машини Atlant, купити які можна в різних дизайнах, розмірах, оптимальної для вас місткості. Пропонуються моделі від 3.5 до 7 кілограмів. Ціновий діапазон – від 5 до 7.5 тисяч гривень.

Ремонт побутової техніки Атлант Івано-Франківськ

Сучасні сервісні центри з ремонту техніки білоруського виробника у вашому місті! Кваліфіковані фахівці допоможуть усунути проблеми, пов'язані з компресором, корпусом обладнання, електронікою та іншими системами.

Ви можете звернутися за трьома адресами: вулиця Ленкавського 9/6а, вул. Миру, 90, а також вул. Нова 19а

Доставка побутової техніки Atlant

З доставкою жодних проблем не виникне, адже ми користуємося послугами нашого постійного партнера – перевізника «Містекспрес». Будь-яка замовлена модель приїде до вас вчасно, а додаткові гроші переплачувати не доведеться – цінові тарифи на доступному і демократичному рівні.

Будь ласка, зачекайте...