Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Атлант Черкасах

Інтернет-магазин Atlant Черкаси – кращий спосіб познайомитися з великим асортиментом побутової техніки від мінського виробника. Жителям міста пропонуються високоякісні холодильники, пральні машини, морозильні камери. Найбільш інноваційні лінійки з наявністю передових функцій і технологій.

Магазин побутової техніки Атлант пропонує широкий асортимент моделей, які легко знайти, замовити та купити. Для пошуку можна скористатися спеціальними фільтрами, які допоможуть знайти підходящу модель за розмірами, функціоналом, кольором. Замовити товар можна через спеціальну просту форму, після чого з вами швидко і оперативно зв'яжуться наші менеджери для уточнення деталей та роз'яснення питань, що виникли.

Холодильники Atlant

Щоб купити якісне холодильне обладнання, потрібно мати чітке уявлення про виробника. Білоруський бренд представлення не потребує. Це успішний виробник якісних холодильних систем, що зарекомендував себе в Європі. На вибір покупця – різні моделі за багатьма параметрами: розмір, система охолодження, дизайнерські особливості.

Морозильні камери Атлант

Кращий спосіб потішити сім'ю смачною їжею – зберегти всі корисні та поживні речовини продуктів. А зробити це можна тільки в морозильних камерах Atlant, купити які можливо за доступною ціною. Ціновий діапазон морозилок коливається від 6800 до 8500 тисяч гривень, що є доволі недорогим варіантом в Україні.

Пральні машини Atlant

Машинки для прання білизни від мінського виробника – це вигідне рішення в ціновому і якісному плані. Бренд пропонує різноманітні моделі за доступною вартістю:

У будь-якому випадку ви гарантовано купуєте надійну модель.

Ремонт побутової техніки Атлант в Черкасах

Прекрасна можливість швидко і якісно відремонтувати холодильник або морозилку в офіційному сервісному центрі. Повна діагностика, виявлення точної причини поломки, швидке її вирішення – це те, що гарантують кожному клієнту в офіційному ремонтному центрі.

Знаходяться офіційні представництва по ремонту за адресами: вулиця Ярославська, 26/2, вул. 30 років Перемоги, 15/1, а також вул. Громова 146, офіс 102.

Доставка побутової техніки Atlant

Пропонуємо замовити відповідну модель побутової техніки з швидкою та своєчасною доставкою у ваше місто. Наш постійний партнер перевізник «Містекспрес» зробить все швидко, якісно і за доступними ціновими тарифами в Україні.

Будь ласка, зачекайте...