Увага! Інтернет-магазин не працює!
Укр
Інтернет-магазин Інтернет-магазин

Що означають значки на ярличках вашого одягу? ATLANT допоможе розшифрувати

Багато хто вважає, що в керівництво по експлуатації потрібно дивитися тільки при використанні будь-якої великої побутової техніки – «як підключити/вимкнути холодильник», «як правильно встановити пральну машину або застосувати ту чи іншу функцію». І це вірно – правильна експлуатація техніки продовжує термін служби виробу в рази.

Але варто купити щось без складних механізмів – ми відразу думаємо, що обов’язково впораємося без підказок, особливо якщо мова йде про одяг. Яка інструкція з експлуатації для застосування сорочки або плаття – вдів і пішов. Але ми Вас здивуємо, якщо скажемо, що навіть при покупці одягу додається керівництво по застосуванню, а точніше по догляду – це бирки на речах.

Нові плаття або сорочка прослужать вам довше і не втратять свій первинний вигляд, якщо дотримуватися правил по догляду, які вказані значками на ярликах одягу.

Значки на одягу для правильного догляду за речами

Значки для одягу з різних тканин будуть звичайно ж відрізнятись, адже догляд за купальником і вовняним светром – абсолютно різний.

ATLANT, відомий своєю турботою про споживача, точно знає, як зберегти вигляд і колір текстилю, щоб одяг послугував довше. І що означають значки на бирках одягу, ми звичайно теж знаємо, і готові з Вами цими знаннями поділитися.

Що означають значки на ярлику одягу і як їх розшифрувати?

Значки на ярликах одягу – це система символів, встановлена ​​міжнародними організаціями для правильного догляду за речами і прописана в стандартах міжнародної системи ISO. Тому, на одязі будь-якого бренду вони будуть ідентичними.

Де знаходяться значки для прання на одязі?

Позначення у вигляді піктограм наносяться на ярлики, які надійно кріпляться на внутрішніх швах одягу. Для кожного виду одягу, місце розміщення значків для правильного догляду за речами теж прописано в стандартах.

Де знаходяться значки для прання на одязі?

  • на верхньому одязі (куртках, пальто, плащах) їх можна знайти всередині збоку на лівій стороні в районі талії, або у внутрішній кишені.
  • на джинсах і брюках, найчастіше, такі ярлики розташовують збоку або ззаду на шві.
  • на сукнях, футболках, сорочках ярлик зі значками для прання виробник повинен розмістити під коміром або на шві збоку, що зустрічається частіше.

Всі символи поділені на п’ять основних груп – символи прання, відбілювання, сушіння, прасування і професійного чищення. У таблицях нижче міститься розшифровка маркувальних значків по кожній з груп.

Позначення пральних значків – це символи, які допоможуть Вам, при догляді за одягом, правильно підібрати режими пральної машини. Значки, які вказують на ручне або машинне прання, температуру, при якій можна прати виріб в пральній машині, допустимість кількості оборотів при віджиманні і т.і.

Таблиця позначень для прання

Річ можна чистити за допомогою води. Знак вказує на те, що річ можна чистити за допомогою води (прати в звичайних умовах), а не тільки за допомогою хімічної чистки.
Виріб прати строго заборонено. Тільки хімічне чищення. Такий символ на ярлику одягу вказує на те, що виріб прати строго заборонено. Тільки хімічне чищення.
Делікатний режим або ручне прання. Делікатний режим або ручне прання. Практично в кожній серії пральних машин ATLANT Ви знайдете програму «Ручне прання» для догляду за одягом з шовку, вовни, льону, віскози.
Тільки делікатний режим прання з мінімальними оборотами віджиму. Тільки делікатний режим прання з мінімальними оборотами віджиму. Прання та полоскання у великій кількості води.
Прання речей тільки вручну. Прання речей тільки вручну. У пральній машині такий одяг прати категорично заборонено.
Прання білизни при температурі не вище 30°C. Прання білизни при температурі не вище 30°C.
Прання тільки в теплій воді при температурі не більше 40°C Прання тільки в теплій воді при температурі не більше 40°C із застосуванням неагресивних миючих засобів.
Прання при температурі не більше 50°C. Прання при температурі не більше 50°C. Як правило, такі символи виробники розміщують на кольорововій білизні.
Прання при температурі не більше 60 ° C. Прання при температурі не більше 60°C.
Прання з кип'ятінням. Прання з кип’ятінням. Цей символ інформує про те, що виріб можна прати при високих температурах, при необхідності можна кип’ятити.
Машинне прання заборонено. Для одягу з таким символом на бирці, машинне прання заборонено.
Строго заборонено викручувати і віджимати. Білизну з таким символом на бирці строго заборонено викручувати і віджимати.

Позначення значків для прасування. Ці символи допоможуть Вам встановити режим в прасці, щоб Ваша річ не зіпсувалася або навпаки, швидше Ви змогли її пропрасувати.

Таблиця позначень для прасування

Речі з таким символом на бирці можна прасувати без будь-яких побоювань. Речі з таким символом на бирці можна прасувати без будь-яких побоювань. Також можна застосовувати функцію машинного прасування.
Режим для більш делікатних тканин. Прасувати при температурі не вище 120°C.
Прасувати при температурі не вище 130°C. Прасувати при температурі не вище 130°C. Це позначення зустрічається на виробах з віскози, шовку, вовни, поліефіру, поліестеру.
Можна гладити при температурі до 200 ° C. Как правило, такий символ можна зустріти на ярликах виробів з льону та хлопка.
Речі не прасувати. Речі не прасувати.
Речі з таким символом на ярлику не можна відпарювати. Речі з таким символом на ярлику не можна відпарювати.

Позначення значків відбілювання. Символи на ярликах одягу з цієї групи вказують на те, чи можна виріб вибілювати або відбілювання тільки зашкодить і річ зіпсується.

Таблиця позначень для чищення та відбілювання

Одяг з таким символом на ярличку можна чистити за допомогою будь-яких розчинників. Одяг з таким символом на ярличку можна віддати в хімчистку і чистити за допомогою будь-яких розчинників, які призначені для цього.
При хімічній чистці повинні використовуватися тільки речовини, що містять вуглеводень, хлорний етилен, монофтортріхлорметан. При хімічній чистці повинні використовуватися тільки речовини, що містять вуглеводень, хлорний етилен, монофтортріхлорметан.
Допускається чистка за допомогою уайт-спирту, також допускається використання тріфтортріхлорметана і вуглеводню. Допускається чистка за допомогою уайт-спирту, також допускається використання тріфтортріхлорметана і вуглеводню.
Більш делікатні речі. Більш делікатні речі. При чищенні потрібно застосовувати вуглеводень, монофлотрихлорметан або хлорний етилен.
Делікатні речі. Делікатні речі. При чищенні можливе використання тільки вуглеводню і тріфлотріхлорметана.
Суха чистка, без застосування рідких засобів.
Хімчистка речей заборонена. Хімчистка речей заборонена.
Річ можна вибілювати будь-якими засобами, навіть тими, що містять хлор. Річ можна вибілювати будь-якими засобами, навіть тими, що містять хлор.
Будь-яке відбілювання заборонено. Будь-яке відбілювання заборонено.
Вибілювати можна тільки в холодній воді з повністю розчинним порошком.
Виріб підлягає відбілюванню, але тільки засобами, які не містять хлор. Виріб підлягає відбілюванню, але тільки засобами, які не містять хлор.
Виріб підлягає відбілюванню, але тільки засобами, які не містять хлор. Повторює інформацію, попереднього значка.

Позначення значків сушки. Як зрозуміло з назви групи значків, ці символи вказують на те, як вироби з різних тканин можна сушити – або сушка в пральній машині/барабанна, або в природних умовах.

Таблиця позначень для сушіння речей

Речі можуть сушитися при дуже високих температурах. Речі можуть сушитися при дуже високих температурах.
Сушка при середній температурі. Сушка при середній температурі.
Знак делікатної сушки при низьких температурах.
Речі з таким знаком заборонено сушити в сушильній і пральній машинах. Символ вказує на заборону. Речі з таким знаком заборонено сушити в сушильній і пральній машинах. Також застосування віджиму в пральній машинці теж може вплинути на зовнішній вигляд виробу.
Символ вказує на те, що речі можна сушити і віджимати в пральній машині. Символ вказує на те, що речі можна сушити і віджимати в пральній машині.
Можна сушити тільки вертикально - речі потрібно вішати без віджиму, мокрими. Можна сушити тільки вертикально – речі потрібно вішати без віджиму, мокрими.
Сушити виріб можна тільки в горизонтальному положенні. Сушити виріб можна тільки в горизонтальному положенні.
Цей знак інформує про те, що виріб можна сушити на мотузці. Цей знак інформує про те, що виріб можна сушити на мотузці.
Виріб можна сушити вертикально, а також в сушильній машині. Виріб можна сушити вертикально, а також в сушильній машині.
Сушити річ в сушильній або пральній машинах заборонено. Сушити річ в сушильній або пральній машинах заборонено.
Одяг з таким символом на ярлику повинен сушитися тільки в тіні. Одяг з таким символом на ярлику повинен сушитися тільки в тіні. Такий символ можна зустріти на кольоровому одязі.

Дуже важливо правильно розуміти значення символів на бирці, це допоможе Вам зберегти Ваші речі у відмінному стані впродовж довгого часу. І не варто забувати про правильний вибір пральної машини, адже якісна пральна машина дозволить Вам помножити термін збереження улюблених речей в десятки разів.

Пральні машинB ATLANT

ATLANT завжди прагне спростити процес догляду за речами для своїх споживачів. Всі програми в пральних машинах ATLANT налаштовані таким чином, що кожна програма відповідає за прання одягу з різного волокнистого складу і структури. Умовні знаки на пральній машині (на панелі управління) вказують, яку програму вибрати, щоб прати вироби з вовни, шовку, синтетичних тканин і т.і. Вам лише потрібно подивитися на бирці одягу склад тканини і обрати потрібну програму. У вас легко це вийде – позначення значків на пральній машині АТЛАНТ легко зрозуміти і, до того ж, всі символи на панелі управління підкріплені текстовим супроводом.

Пральні машини АТЛАНТ. Панель управління. Значки на пральних машинах.

Програми прання в пральних машинах ATLANT

Серія пральних машин ATLANT SMART ACTION/10: Бавовна, Синтетика, Вовна, Шовк, Спортивне взуття, Змішані тканини, Сорочки, Джинси, Дитячий одяг, Верхній одяг, Темні речі, Супершвидко, Ручне прання, Полоскання, Віджим, Злив.

Серія пральних машин ATLANT SOFT ACTION/5: Бавовна, Синтетика, Вовна, Швидко/15, Ручна, Джинси, Дитяча, Полоскання, Віджим, Злив.

Серія пральних машин ATLANT SOFT ACTION/9: Бавовна, Синтетика, Вовна, Спорт, Швидко/15, Ручна, Джинси, Дитяча, Полоскання, Віджим, Злив.

Серія пральних машин ATLANT OPTIMA CONTROL: Бавовна, Синтетика, Вовна, Шовк, Інтенсивна , Видалення плям, Спортивний одяг/Спортивне взуття, Комбі, Експрес-прання 15/30, Ручна, Полоскання, Віджим, Злив.

Серія пральних машин ATLANT MAXI FUNCTION/2: Синтетика, Делікатні тканини, Вовна, Інтенсивна, Видалення плям, Спортивний одяг/Спортивне взуття, Комбі-прання, Експрес-прання 15/30, Ручне прання, Делікатне віджимання, Полоскання, Віджим, Злив.

Скло дверцят і гребені барабана в пральних машинах ATLANT мають особливі форми для рівномірного розподілу білизни.

Яку б Ви програму не обрали, навіть з самим інтенсивним віджиманням, Ви не зіткнетеся з проблемою пом’ятих речей. Пральні машини ATLANT оснащені «розумним барабаном» та віджимом, які не псують дорогі Вам речі.

Пральні машини ATLANT мають високі технічні характеристики по двом важливим для пральної машини параметрам – ефективності відпирання (клас А) і енергоефективності (клас А +++).

Періть свої речі правильно і в правильних пральних машинах, тоді вони прослужать Вам дуже довго!

Гарантія та термін експлуатації пральних машин ATLANT

Всі пральні машини ATLANT при правильному застосуванні мають термін експлуатації 10 років. Термін повної офіційної гарантії, при покупці в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT – 3 роки. Діагностика, профілактика або ремонт пральних машин ATLANT в гарантійний термін проводиться за рахунок виробника, але тільки в авторизованих сервісних центрах ATLANT.

Авторизовані сервісні центри ATLANT покривають всю територію України, що дозволяє нашим майстрам приїхати до Вас на виклик в найкоротші терміни!
Замовляйте пральні машини АТЛАНТ в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні з адресною доставкою вже зараз!

Товари з цієї статті

Читайте також

Побутова техніка АТЛАНТ в Україні – офіційний інтернет-магазин ATLANT (044) 599-50-64 (063)-233-44-08
м. Київ
вул. Кибальчича, 11Б
Графік роботи call-центру:

пн-чт з 09:00 до 20:00 | пт з 09:00 до 18:00
сб з 10:00 до 17:00
неділя – вихідний

телефони:
для замовлення запчастин:
cервіс-центр ATLANT:
View Cart Оформити замовлення

продовжити покупки товар збережеться в кошику