Покупки у фірмовому інтернет-магазині ATLANT можливо оплатити банківською картою!

Купувати в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні легко, швидко і не відходячи від комп'ютера. У вас є можливість оплатити покупку прямо на сайті за допомогою банківської карти VISA і MasterCard.

 Для того що б оплатити покупку за допомогою банківської карти, необхідно:

1. При оформленні замовлення, в графі «Доступні методи оплати», Ви обераєте «Оплата карткою VISA або MasterCard»для переходу на наступний етап потрібно натиснути кнопку «ДАЛІ: перевірити дані замовлення», щоб упевнитися, що вся інформація вказана вірно.

 

2. Після того, як Ви перевірили інформацію, натисніть кнопку «ПІДТВЕРДИТИ».

3. Ви автоматично переходите на сторінку ПриватБанку - безпечного платіжного сервісу, для здійснення моментальної оплати за допомогою карток Visa і MasterCard. Необхідно заповнити всі поля: номер картки, якою буде оплачений товар (16 цифр на лицьовій стороні картки), термін дії карти (4 цифри розташовані під номером карти), CVV2 / CVC2 (3 останні цифри, які вказані на звороті вашої кредитної картки) і натиснути «ПІДТВЕРДИТИ».

4. Після того, як Ви підтвердите платіж потрібно натиснути кнопку «СПЛАТИТИ».

5. Для клієнтів ПриватБанку необхідно ввести пароль який Ви використовуєте для входу в Приват24 і натиснути «Підтвердити». Якщо Ви є клієнтом іншого банку - необхідно підтвердити оплату за допомогою SMS повідомлення.

 

З Вами обов'язково зв'яжеться менеджер, щоб уточнити всі деталі замовлення. Бажаємо приємних покупок у Фірмовому інтернет-магазині ATLANT!