НОВИНКА! ATLANT TABLE TOP - компактні холодильники та морозильні камери АТЛАНТ!

новинки 09.07.2019

Холодильники і морозильні камери вже давно стали невід'ємним предметом повсякденного побуту. Більшість покупців віддають перевагу містким моделям, але для невеликих приміщень (таких як невеликий офіс, готельний номер, дача, кафе, кав'яня і т.д.) габаритний агрегат не підійде. В цьому випадку раціональним рішенням стане придбання компактного холодильника або морозильної камери ATLANT TABLE TOP.

У Фірмовому інтернет магазині ATLANT вже представлена новинка 2019 року, серія TABLE TOP, у розділах холодильники та морозильні камери.

У серії холодильників TABLE TOP представлені 2 моделі:

Також в серії TABLE TOP представлені 2 моделі морозильних камер:

Характеристики холодильників та морозильних камер ATLANT TABLE TOP

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

Для облаштування простору з невеликою квадратурою, де цінний кожен вільний сантиметр, найкращим рішенням стане компактний холодильник або морозильна камера з висотою до 850 мм. Ширина моделей TABLE TOP варіюється від 480 до 550 мм, а глибина від 520 до 580 мм.

Всі холодильники та морозильні камери ATLANT TABLE TOP можна ставити як окремо, так і встановлювати в меблі (в тумбу або під столешню). Також для зручності передбачений перенавіс дверцят, його може здійснити майстер сервісного центру або це можна зробити самостійно.

Холодильник ATLANT TABLE TOP в інтер'єрі

ЕКОНОМІЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Високий клас енергоефективності А + і компактні габаритні розміри холодильників і морозильних камер серії TABLE TOP забезпечують низьке споживання електроенергії від 112 до 174 кВт · год / рік.

Холодильники і морозильники АТЛАНТ ТЕЙБЛ ТОП стабільно працюють при перепадах напруги в електромережі від 175 до 255 В.

Кліматичний клас N, ST - стабільно працюють при температурі навколишнього середовища від +16 до +38 С °.

КОМПАКТНІ ХОЛОДИЛЬНИКИ ATLANT ВСЕРЕДИНІ

В холодильниках ATLANT TABLE TOP є все необхідне, незважаючи на компактні розміри.

Усередині холодильників розташоване електромеханічне управління.

У холодильнику ATLANT Х 2401-100 з невеликим морозильним відділенням (15 л.) є полиця з ударостійкого скла, яка регулюється за висотою холодильника. На дверцятах - 2 бар'єри і одна ємність з кришкою. Також в холодильнику є форма для яєць. Внизу холодильника розташоване відділення для овочів і фруктів.

Холодильник ATLANT Х 2401-100

Холодильник ATLANT Х 1401-100 без морозильної камери.

У холодильнику є полиця з ударостійкого скла, яка регулюється по висоті і 1 полиця, яка не регулюється. На дверцятах холодильника розташована складна полиця для пляшок, зверху є відсік хвилеподібної форми, посередині дверці розташовано 2 малих бар'єри які можна переставляти за висотою. Також в холодильнику передбачена форма для яєць. Внизу холодильника розташоване відділення для овочів і фруктів.

Холодильник ATLANT Х 1401-100

КОМПАКТНІ МОРОЗИЛЬНІ КАМЕРИ ATLANT ВСЕРЕДИНІ

У морозильній камері ATLANT М 7401-100 на 4 відділення з електромеханічним управлінням на 3 температурні режими передбачена додаткова функція для швидкої заморозки. Повернувши ролик на розподіл MAX включається режим швидкої заморозки. Найнижча корзина - збільшеного об'єму BIG BOX, в ній зручно заморожувати великі продукти.

Морозильна камера ATLANT М 7401-100

У морозильній камері ATLANT М 7402-100 на 3 відділення панель управління розташована всередині морозильника. Температуру у відділенні морозильної камери можна регулювати, використовуючи ролик терморегулятора. Значення температури мають три ділення MINIMUM, NORMAL і MAX. Встановивши морозильник на ділення MAX - включається режим ШВИДКЕ ЗАМОРОЖУВАННЯ, даний режим передбачений для швидкої заморозки.

Морозильна камера ATLANT М 7402-100

СЕРВІС ТА ГАРАНТІЯ

На холодильники та морозильні камери АТЛАНТ нової серії TABLE TOP на території України виробник надає повну гарантію - 3 роки і термін експлуатації - 10 років.

Якщо вашому холодильнику або морозильній камері все ж буде необхідно сервісне обслуговування - діагностика, профілактика або ремонт - авторизовані сервісні центри ATLANT знаходяться по всій території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: