(044) 599-50-64
(093) 380-85-29

ОПЛАТА


ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Оплата в гривнях можлива при отриманні товару кур'єром або у фірмових магазинах ATLANT в Києві

БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА

Ми є платником ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах.

Рахунок відправляється за електронною адресою або факсом.

Після того, як рахунок на обрану модель техніки ATLANT відправлений, ми бронюємо її спеціально для вас строком на 3 дні. Ми також просимо Вас за можливістю повідомляти менеджеру, що оплата вже проведена. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, з вами зв'язується менеджер інтернет-магазину і узгоджує всі деталі доставки.

Ми звертаємо Вашу увагу, що наш розрахунковий рахунок знаходиться в ПриватБанку, тому в разі оплати рахунку у відділеннях ПриватБанку або через його сервіси БАНКІВСЬКА КОМІСІЯ буде МІНІМАЛЬНОЮ.

1. Фізичні особи

Оплата производится безналичным банковским переводом, после предоставления нашим менеджером счета с указанием выбранной Вами модели техники ATLANT. Вы можете оплатить счет через терминал или кассу любого банка (при этом взимается банковская комиссия).

2. Юридичні особи

Для того, щоб виставити рахунок юридичній особі, необхідно свідоцтво про державну реєстрацію компанії, свідоцтво платника ПДВ, контактні телефони та контактна особа. Оригінали всіх необхідних документів надаються при відвантаженні товару.

 

ПРИВАТ 24

Якщо Ви зареєстровані в системі ПРИВАТ24, то можете оплатити рахунок, не відходячи від комп'ютера. Це правило дійсно як для фізичних осіб, так і для юридичних осіб.

 

БАНКІВСЬКА КАРТА (VISA, MASTERCARD)

Якщо Ви власник банківської карти Visa або MasterCard, то можете оплатити купівлю не відходячи від комп'ютера.

 

КРЕДИТ

У фірмовому інтернет-магазині ATLANT можна купити техніку в кредит. Нашим кредитним партнером є OTP Банк, але ви можете оформити кредит у будь-якому іншому банку.

Необхідні документи для отримання OTP Кредиту:

 • Паспорт громадянина України;
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

Умови OTP Кредиту:

 • Термін кредиту: від 3 місяців до 24 місяців
 • Щомісячна комісія: 2,50%
 • Форма отримання кредиту: безготівковий
 • Дострокове погашення кредиту: без будь-яких обмежень і додаткових витрат
 • Час оформлення кредиту: 20 хв
 • Вікові обмеження для Позичальника: Від 21 років до 65 років

 

Біля кожної моделі техніки у фірмовому інтернет-магазині ATLANT є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна легко розрахувати OTP кредит на цю конкретну модель.

 

Купівля техніки ATLANT в кредит в нашому інтернет-магазині проводиться дуже просто:

 • Необхідно вибрати вподобану модель техніки ATLANT у фірмовому інтернет-магазині ATLANTв Україні.
 • Оформити заявку у менеджера нашого інтернет-магазину на надання кредиту на обрану модель, яку ми для Вас зарезервуємо на час оформлення кредиту.
 •  Після того, як наш менеджер передає інформацію про клієнта в OTPбанк (модель техніки, ПІБ, контактні дані, населений пункт), менеджер OTPБанка зв'язується з Вами і запрошує для укладання Договору на надання кредиту.
 • Після надходження грошей за обрану модель на наш розрахунковий рахунок (з моменту укладення Договору з банком протягом 3 банківських днів), менеджер нашого інтернет-магазину зв'язується з вами, щоб домовитися про всі деталі доставки.

 

Поширені запитання:

1. Як довго триває процедура оформлення кредиту?

Прийняття рішення про видачу кредиту і оформлення кредитного договору займає не більше 24 годин, за умови надання Позичальником всіх необхідних документів.

2. Вище якого рівня повинна бути заробітна плата для отримання кредиту?


Кредит Ви можете отримати при будь-якому рівні заробітної плати, але максимальна сума кредиту безпосередньо залежить від величини Вашого доходу.

3. Чи можна достроково погасити кредит?

Так, Позичальник має право дострокового погашення кредиту.

 

МИТТЄВА РОЗСТРОЧКА

Якщо у Вас є картка ПриватБанку, то Ви можете придбати товар в розстрочку.


• термін розстрочки - від 2 до 24 місяців
• щомісячна комісія - 2,9% від вартості товару
• максимальна сума покупки - 40000 грн
• можливість дострокового погашення розстрочки

Дізнатися свій ліміт, ви можете, відправивши слово chast на номер 10060. Після чого ви можете оформити «миттєву розстрочку» зі сторінки товару (натиснувши клавішу «Купити в кредит» і вибравши миттєву розстрочку в графі «тип кредиту»), або прямо з кошика. Вкажіть кількість платежів - і зробіть покупку. При цьому сума покупки буде розбита на рівні частини за кількістю обраних вами платежів, і з вашої картки буде списана сума першого внеску. Згодом, кожні 30 днів з вашої картки буде списуватися сума щомісячного платежу.