(044) 599-50-64
(093) 380-85-29

ДОСТАВКА

 

Всі холодильники та морозильні камери ми транспортуємо в положенні "стоячи" - як зі складу ЗАТ «АТЛАНТ» у Мінську до нашого складу в Києві, так і при доставці клієнтам по Києву та Україні.


КИЇВ І КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ


Доставку по Києву та Київський області здійснює наша Фірмова служба доставки ATLANT на машинах, які спеціально призначені для транспортування великогабаритної техніки.

Тут працюють справжні чарівники! Всі водії та експедитори - відмінні фахівці, які знають всі нюанси транспортування, підйому на поверх і встановлення техніки ATLANT. Вони також оформлять всі необхідні документи і з радістю дадуть корисні поради по експлуатації вашого ATLANTa.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ до під'їзду - БЕЗКОШТОВНА! 

Підйом на поверх оплачується додатково. Всю необхідну інформацію Вам надасть менеджер Інтернет-магазину.

ДОСТАВКА ПО КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ  розраховується індивідуально менеджером з логістики нашого Інтернет-магазину.

   

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

 

Після оформлення замовлення, менеджер нашого інтернет-магазину повідомляє Вам орієнтовну дату доставки в ваш населений пункт. Точну дату і час доставки Вам повідомлять співробітники служби доставки.

Також ви можете самостійно відстежити статус Вашого замовлення на сайті МИСТЭКСПРЕСС за номером декларації, який повідомить Вам наш менеджер.

Ми з радістю відповімо на всі Ваші питання і допоможемо вирішити всі непередбачені ситуації, пов'язані з доставкою нашої продукції до Вас.

Для клієнтів Фірмового інтернет-магазину АТЛАНТ (atlant.ua/store) діють спеціальні тарифи на доставку по Україні у наших партнерських транспортних компаній і МИСТЭКСПРЕСС.

Але, якщо Ви хочете замовити доставку у Ваше місто який-небудь інший транспортною компанією - наші менеджери із задоволенням підберуть для Вас оптимальний варіант доставки.

  

ТАРИФИ ДОСТАВКИ  МИСТЭКСПРЕСС  ПО УКРАЇНІ

Товар

 Тариф( склад-склад)

Адресне обслуговування

(доставка до дверей одержувача)

Пральні машини

90 грн.

110 грн.

Холодильники

120 грн.

180 грн.

Морозильні камери

120 грн.

180 грн.

Винні шафи

120 грн.

180 грн.

Торгове обладнання

  Уточнюйте у менеджера    

Уточнюйте у менеджера


Дні адресного обслуговування районів вказані в  таблиці.


Підйом на поверх оплачується додатково

 

ПРАВИЛА ОТРИМАННЯ ВАНТАЖУ У ПЕРЕВІЗНИКА

 

При отриманні вантажу у перевізника, необхідно:

1. Перевірити стан упаковки на наявність механічних пошкоджень

2. Перевірити вміст на наявність механічних пошкоджень

3. Перевірити наявність і комплектність документів: гарантійний талон, інструкцію по експлуатації та документи, що підтверджують факт купівлі товару.

 

Якщо Ви виявили пошкодження упаковки або вмісту, Ви можете вимагати знижку, повідомивши менеджера нашого інтернет-магазину, або ж відмовитися від товару, ОБОВ'ЯЗКОВО зафіксувавши пошкодження в документі перевізника (Претензія).