Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Вінниці

Брендовий виробник Atlant пропонує всім мешканцям Вінниці високоякісну побутову техніку. В асортименті представлені холодильники, пральні машини, морозильні камери економ і преміум класу. Співвідносячи покупку зі своїм бюджетом, ви легко зможете купити підходящу модель.

Наш онлайн-магазин – це тільки вершина айсберга, на якій представлена продукція виробника. Під нею ховається багаторічний досвід роботи, кваліфіковані фахівці, впровадження інноваційних технологій та багато іншого. Багатофункціональна, якісно зібрана побутова техніка – це серйозна праця професіоналів, здатний зробити справжню революцію у вашому домі.

Завдяки зручній навігації на сайті ви зможете легко відшукати потрібний модельний варіант за певними критеріями – габарити, функціонал, серія, колір. Замовити товар, не відходячи від комп'ютера – ось справжні переваги покупки в інтернеті.

Холодильники у Вінниці: Атлант – якісний виробник

Недорогі моделі холодильників зустрічаються повсюдно. Однак тільки компанія Atlant пропонує дійсно низькі за вартістю моделі, але одночасно максимально якісні, надійні і довговічні. Ось кілька переваг, чому необхідно придбати холодильники Атлант у Вінниці:

Не відкладайте покупку нового сучасного, надійного холодильника. Білоруський виробник гарантує якість і довгий термін служби.

Морозильні камери Атлант в Вінниці

Морозильні агрегати – відмінний спосіб заготовити продукцію на зиму. Компактні, але одночасно місткі, морозилки розраховані на запасливих господинь. Заморожувати можна все: м'ясо, овочі та фрукти, рибу. Завдяки інноваційній системі заморозки продукту гарантується свіжість і тривалий термін зберігання.

Морозильні камери виготовлені з високоякісних матеріалів, з герметизованими дверцятами, надійним компресором і сучасними датчиками температури.

Пральні машини Atlant Вінниця

Зламалася пральна машина, а бюджет на покупку нової моделі обмежений? Не впадайте у відчай. Мінський виробник пропонує широкий модельний ряд економ класу, де можна знайти надійний побутовий агрегат за найнижчою ціною в Україні.

Для великої родини – пральні машини на 7 кілограмів, для особистого користування однією людиною – компактні, використовують мінімум енергії машинки на 3.5 кілограма. У каталозі пропонуються оригінальні моделі з сучасним, стильним дизайном.

Ремонт побутової техніки Атлант в Вінниці

Не слід панікувати, якщо ваш агрегат втратив продуктивність або зламався. Вихід завжди є, і цей вихід – офіційний сервісний центр по ремонту побутової техніки Atlant у Вінниці. Кваліфіковані майстри проведуть повну діагностику, виявлять несправності і оперативно усунуть проблеми.

Знайти точку ремонту можна за адресою: вул. 600-річчя, 66-Б, офіс 9. Досвідчені фахівці допоможуть вам вирішити проблему в найкоротші терміни.

Будь ласка, зачекайте...