Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Ужгород

Атлант в Ужгороді – це сучасний інтернет-магазин, що дозволяє швидко та недорого купити високоякісну техніку від білоруського виробника. Завдяки грамотно побудованій навігації, комфортним пошуковим фільтрам та оперативності наших менеджерів пошук і покупка пральні машини, холодильника або морозильної камери стануть простіше простого.

Брендова побутова техніка від мінської компанії вже давно вийшла на європейський ринок. Не тільки жителі країн СНД обирають недорогі і якісні моделі, але і німці, французи, поляки вже давно оцінили безвідмовність роботи, багатофункціональність і довговічність пропонованої продукції.

Товари для дому Atlant – це завжди свіжі ідеї, втілені в інноваційні моделі холодильного обладнання, пральних машин, морозилок. Розробники бренду постійно шукають нові способи реалізації можливостей – можливостей надати низьку за ціною і якісну техніку для дому.

Холодильники Atlant Ужгород

Холодильне обладнання представлено десятками модельних варіантів, де виділяються моделі економ і преміум класу. Залежно від власного бюджету покупець зможе легко вибрати відповідний агрегат. Представлені холодильники цінуються в Європі з наступних причин:

Не упускайте можливість придбати цього зберігача улюблених ласощів і делікатесів у вашому домі.

Морозильні камери Атлант в Ужгороді

Любите заготовляти морожену продукцію на зиму? Або ж у вашу холодильну морозилку не поміщається весь обсяг заморожених овочів, фруктів, ягід, м'яса і риби? Компанія Atlant пропонує ідеальне рішення – місткий морозильну камеру надійної, сучасної конструкції.

Виробництво камерного сховища для заморожених продуктів засноване на дотриманні всіх норм по правильному, безпечному зберігання. Надійний компресор, герметизовані дверцята, температурні датчики, що швидко реагують, – все це зроблено якісно і надійно.

Пральні машини в Ужгороді Атлант

Купи білизни постійно очікують своєї черги для прання, тому що ваша машинка не вміщує такий обсяг? Або ж вам необхідна модель для прання невеликої кількості одягу? Інтернет-магазин Atlant пропонує сучасні варианти пральних машин на різну місткість. Широкий модельний ряд представлений машинками на завантаження від 3.5 до 7 кілограмів.

Крім того, ви зможете вибрати оптимальні для вашої ванної або кухні габарити, відповідний до вашого інтер'єру колір.

Сервісний центр " Атлант в Ужгороді

Ви живете в Ужгороді, а пральна машина або холодильник зламалися? Тоді для вас – сучасний сервісний центр по ремонту побутової техніки Атлант. Професійні спеціалісти, які мають багатий досвід роботи з таким обладнанням, швидко і оперативно проведуть діагностику вийшовшоъ з ладу моделі. Після тестування майстра виносять висновок про поломку і вчасно усувають її.

Якщо вас цікавить гарантійний і післягарантійний сервіс по ремонту побутової техніки Atlant, ви можете звернутися за подальшою адресою: вул. Легоцького, 3. Тут обслуговують швидко і якісно.

Будь ласка, зачекайте...