Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Atlant Тернопіль

Інтернет-магазин Атлант в Тернополі – місце, де збуваються мрії про надійну, якісну і недорогу побутову техніку. Білоруський виробник є одним з найбільш затребуваних на ринку Європи. У каталозі представлені найсвіжіші новинки побутового обладнання з поліпшеними функціональними системами і в цікавих, оригінальних дизайнах.

Для жителів міста передбачений детальний і зручний, в пошуковому плані, каталог. Відповідну модель можна знайти за спеціальним фільтрам: розмірами, дизайном, функціональними можливостями, внутрішній побудові. Кожна модель супроводжується детальною інформацією, з якої ви дізнаєтеся, якими характеристиками володіє холодильник або пральна машина, скільки вона коштує, як її купити.

Холодильники Atlant

Холодильне обладнання від мінського виробника визнане у всьому світі. Поліпшені корпуси міцні і довговічні, а внутрішні елементи безперебійно прослужать не один рік. В каталозі ви можете знайти двокомпресорні і однокомпресорні моделі, різні системи охолодження (No Frost, Fresh), агрегати в різних колірних рішеннях.

Морозильні камери Атлант

Справжні господині завжди піклуються про свіжість продуктів. Щоб сім'я харчувалася правильно і здорово, необхідно запастися ягодами, фруктами, овочами, які пропонується зберігати в інноваційних морозильних камерах Атлант. Всередині – місткі відсіки, з яких можна зробити справжнє сховище, розділивши м'ясо і рибу, овочі і фрукти, гриби і ягоди.

Пральні машини Atlant

Машинки для прання білизни представлені в різноманітних моделях:

Купуйте пральні машини Атлант – і відчуйте справжній комфорт прання.

Сервісний центр Атлант в місті Тернопіль

Офіційний центр з ремонту побутової техніки Атлант чекає жителів міста для налагодження моделей, що вийшли з ладу. Досвідчені фахівці проведуть повноцінну діагностику обладнання, виявлять причину – і швидко її усунуть.

Ви зможете легко знайти майстерню за адресою: вул. Тролейбусна, 3.

Доставка побутової техніки Атлант

Більше не варто переживати за доставку. Завдяки нашому партнеру —відомому перевізнику «Містекспрес» — замовлені моделі в лічені дні приходять до своїх замовників. Це швидко і по демократичній ціні.

Будь ласка, зачекайте...