Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Сумах

Побутова техніка Atlant завоювала авторитет не тільки в країнах СНД, але і в багатьох європейських державах. Завдяки сучасному та якісному підходу до виробництва холодильників, морозилок, пральних машин компанія вийшла в європейські лідери в сфері побутової техніки для дому. Оригінальні по дизайну, якісні по збірці, недорогі за ціною – ось такі моделі побутового обладнання пропонують білоруським брендом.

Сьогодні купівля необхідної моделі пральні машини або морозилки не представляє ніякої проблеми. Сучасні технології дозволяють створити зручний онлайн-магазин, де представлений весь асортимент брендового виробника. Ніяких виснажливих поїздок по місту – все можна зробити тут, в нашому інтернет-магазині, зовсім не відходячи від комп'ютера.

У кілька кліків ви зможете відфільтрувати всі пропозиції по потрібним вам параметрами: габаритні розміри, кольорове оформлення, тип моделі (наприклад, двокамерний або однокамерний холодильник), наявність певного функціоналу і т. д.

Холодильники Атлант в Сумах

Кращий холодильник – це надійний, продуктивний, економний агрегат. Саме такі пропозиції – в нашому каталозі холодильного обладнання Atlant. Чому багато українців обирають моделі саме від білоруського бренду – зараз дізнаємося:

Холодильники Atlant – найкращі пропозиції брендової техніки по найдемократичнішій ціні в Україні.

Морозильні камери Атлант Суми

Морожених заготовок і напівфабрикатів багато, а місця в стандартній морозилці холодильника не вистачає? Не варто впадати у відчай, а слід негайно вибрати для себе сучасну морозильну камеру в окремій конструкції. Місця вистачить для всього: для заморожених овочів і фруктів, ягід і грибів, м'яса і риби.

Компактна конструкція сприяє встановлення зручної моделі навіть у самих маленьких кухнях. Наявність інноваційних датчиків обладнання дозволяє швидко реагувати на найменші температурні зміни.

Пральні машини Atlant в Сумах

Стара машинка споживає багато енергії? У неї поміщається не вся білизна? Чи не варто задуматися про покупку нової, економною, місткою пральні машини від білоруського виробника? Компанія Атлант пропонує десятки різноманітних варіантів маленьких і великих машин (від 3.5 до 7 кілограмів місткістю), з наявністю сучасних функцій комфортного та безпечного прання.

Всі моделі пройшли численні сертифікації та перевірки, які гарантують якість товару, що купується.

Ремонт побутової техніки Атлант в Сумах

Не знаєте, що робити з вийшовшими з ладу холодильником або морозилкою? Для фахівців сучасного сервісного центру навіть найскладніша задача по ремонту не буде проблемою. Майстри центру по ремонту побутової техніки Atlant проведуть ретельну діагностику обладнання, виявлять причину несправності, після чого швидко і оперативно усунуть проблему.

У Сумах знайти сервісний центр дуже легко. Дві сучасні ремонтні майстерні знаходяться за адресами: вулиця Петропавлівська, 86/1 та вул. Лушпи, 54. Досвідчені фахівці здійснюються як гарантійний, так і післягарантійний ремонт.

Будь ласка, зачекайте...