Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин Атлант в Рівному

Онлайн-магазин з продажу побутової техніки Атлант – вигідне і якісне рішення для жителів міста Рівне. Якщо ви шукали надійний холодильник, пральну машинку або морозильну камеру, то ви не помилитеся, вибравши перевірену білоруську якість. Мінський бренд гарантує кожному покупцеві найкращі умови придбання необхідної моделі.

Жителі міста можуть скористатися сучасним сервісом онлайн-покупок. Все що потрібно – це знайти і замовити відповідну модель, після чого швидко оформити замовлення, а далі – недовго чекати свій заповітний холодильник або морозилку. Знайти товар простіше простого: завдяки спеціальним фільтрам ви можете відсіювати непотрібні моделі за розмірами, кольором, функціональним можливостям.

Холодильники Atlant

Відмінна можливість – купити холодильник Атлант в сучасному дизайні, відмінному конструктивному виконанні і наявністю надійної електроніки. Виробник пропонує десятки бюджетних лінійок і більш дорогих холодильних агрегатів. Це однокомпресорні і двокомпресорні холодильники, моделі з системами охолодження No Frost і Fresh, в ціновому діапазоні – від 10 до 13 тисяч.

Морозильні камери Атлант

Чудово, коли взимку на столі тільки свіжі продукти, причому такі, які в магазинах не купиш – овочі, фрукти, ягоди, гриби. І все це – завдяки високотехнологічним морозильним камерам, в які інтегровані передові системи заморозки. За допомогою містких відсіків заготовки на зиму можна збільшити в кілька разів.

Пральні машини Atlant

Машини для прання білизни від 3.5 до 7 кілограмів, з різною швидкістю віджимання (800, 1000, 1200 оборотів в хвилину), в білому, сірому або оригінальному кольорі “Посейдон”. Це інноваційні системи, де інтегровані найбільш затребувані режими для прання – гаряче прання, швидке прання різних делікатних тканин і т. д.

У будь-якому випадку ви отримуєте високоякісну модель, комплексно протестовану в всіх нестандартних умовах. Довговічність та надійність гарантовані виробником.

Ремонт побутової техніки Атлант в Рівному

Не вмикається холодильник? Чуєте якесь клацання? Справа може бути в компресорі? Або зламалося реле... Самостійно визначити проблему важко, тільки грамотні фахівці офіційного сервісного центру Atlant допоможуть виявити причину і швидко її вирішити.

Знайти офіційне представництво з ремонту можна за адресами: вул. Степана Бандери, 55, а також пер. Робочий, 5.

Доставка побутової техніки Атлант

Відмінна можливість для жителів міста – замовити відповідний товар, який прийде швидко і своєчасно. Наш партнер, перевізник «Містекспрес», гарантує покупцям своєчасність, надійність, а також низькі цінові тарифи.

Будь ласка, зачекайте...