Повернутися до каталогу обласних центрів

Інші міста Полтавській області:

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Полтаві

Бренд високоякісної побутової техніки з Білорусі Атлант пропонує українським покупцям надійні моделі холодильників, пральних машин, морозильних камер. Зручність використання, довговічність, наявність сучасних функцій – все це характеризує побутову техніку Atlant тільки з кращого боку.

Для наших клієнтів – тільки найвигідніші умови для онлайн-покупки. Зручний каталог товарів із сучасною навігацією дозволить швидко вибрати потрібну модель за заданими параметрами. Використовуючи фільтри, ви зможете знайти те, що потрібно для вашого будинку – за габаритними розмірами, кольором, наявністю спеціальних функцій, за особливостями конструкції і т. д.

Кожен клієнт отримує можливість замовити продукцію з швидкою і своєчасною доставкою на будинок. Оплата замовленого товару будь – яким зручним способом (готівкою при отриманні або ж розрахунком банківською карткою). Кваліфіковані менеджери проконсультують вас з будь-якого питання, допоможуть оформити замовлення за кілька хвилин.

Холодильники Атлант в Полтаві

Холодильне обладнання від мінського виробника – це десятки років наполегливої роботи і вдосконалення. Розробники з кожним роком впроваджують новітні технології для більш довговічною і надійної роботи техніки. Ось кілька переваг, чому необхідно купувати холодильні агрегати саме від Атлант:

Холодильники Atlant – надійність, перевірена багаторічним досвідом використання практично у всіх країнах Європи.

Морозильні камери Атлант Полтава

Додаткова морозилка – це в кілька разів більше місця для зберігання заморожених заготовок на зиму, напівфабрикатів для швидкого приготування. Містка камера оснащена зручними поличками, кошиками, ящиками, в яких можна розмістити будь-яку продукцію – фрукти і ягоди, овочі, м'ясо і рибу.

Компактні габарити морозилок вдало працюють на організацію кухонного приміщення – вони практично не займають місця. Завдяки оригінальним колірним оформлень вони вигідно виділяються в інтер'єрному оточенні.

Пральні машини Atlant в Полтаві

Для полтавчан – широкий вибір сучасних пральних машин, що представлені модельними варіантами економ і преміум класу. Багатофункціональність, надійність, довговічність – ось неповний перелік переваг, чому потрібно купувати саме Атлант.

Машинки пропонуються в різних моделях по мірі завантаження (від 3.5 до 7 кілограмів), з різною швидкістю віджимних обертів, з наявністю різноманітних функцій для комфортної і якісного прання.

Сервісний центр " Атлант в Полтаві

Необхідно відремонтувати вийшовший з ладу холодильник або морозильну камеру? Тоді вам не обійтися без досвідчених фахівців полтавського сервісного центру по ремонту побутової техніки Atlant. Кваліфіковані майстри виконають первинну діагностику обладнання, виявлять основну причину несправності і швидко усунуть несправність.

Досвідченими фахівцями здійснюється як гарантійний, так і післягарантійний ремонт. Не відкладайте в довгий ящик діагностику та ремонт вашої моделі, а з упевненістю звертайтеся до професіоналів.

Будь ласка, зачекайте...