Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Одесі

Побутова техніка Atlant – одна з найбільш популярних не тільки в СНД, але й Європі. Бренд успішно конкурує з багатьма відомими виробниками, пропонуючи покупцям якісні, надійні і довговічні моделі. Інтернет-магазин фірмової техніки білоруського виробника представляє широкий асортимент інноваційних лінійок холодильників, морозильних камер, пральних машин.

Завдяки сучасним технологіям у одеських покупців з'явилася можливість замовляти потрібну для будинку техніку всього лише кілька кліків комп'ютерною мишкою. Це зручно, швидко і головне – максимально вигідно. Вже давно відомо, що ціни онлайн-магазинів значно нижче, ніж у класичних торгових точках.

Використовуючи сучасну навігацію сайту, ви зможете легко відшукати потрібну модель за різними параметрами – серія, габарити, наявність додаткових систем, колір. Інтернет-магазин Atlant в Одесі постійно вдосконалюється, залишаючи користувачам легкість і комфорт вибору.

Холодильники Атлант в Одесі

Холодильне обладнання давно завоювало авторитет у різних країнах Європи і світу. Інноваційні технології, якість використовуваних матеріалів, надійна збірка – все це характеризує холодильні шафи для дому від білоруської компанії. Модельний асортимент вражає:

Купуючи холодильник Atlant, ви гарантовано отримуєте техніку найвищої європейської якості.

Морозильні камери Атлант

Відмінне рішення для будинку, де зберігається велика кількість заморожених заготовок – м'ясо, риба, овочі, фрукти та інші продукти. З сучасними брендовими морозилками ви впораєтеся навіть з найбільшою кількістю замороженої продукції.

Камери компактні, але в той же час місткі. Виробник пропонує моделі різних габаритів по висоті, ширині, довжині. Монтаж такого морозильного агрегату здійснюється легко і швидко. Добре герметизовані дверцята не дозволяють псуватись продуктам і самому агрегату.

Пральні машини Atlant в Одесі

Без цього домашнього атрибута не обійдеться жодна сім'я. Ось кілька причин, чому варто довіритися брендового техніки Атлант:

Крім цього – швидка доставка будь-якої пральної моделі в будь-який район Одеси.

Ремонт холодильників Атлант: Одеса – місто досвідчених майстрів

Не впадайте у відчай, якщо з технікою щось пішло не так. Компанія пропонує своєчасний, швидкий, оперативний ремонт будь фірмової моделі в спеціалізованих сервісних центрах. Точки ремонту здійснюються як гарантійні, так і післягарантійні ремонтні роботи. В Одесі їх три, за наступними адресами:

Якісний ремонт дозволить усунути існуючі проблеми і продовжить термін служби на кілька років.

Будь ласка, зачекайте...