Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Миколаїві

Бренд високонадійної і якісної побутової техніки Atlant представляє українцям широкий асортимент холодильників, пральних машин, морозильних камер. Найкращі умови співпраці: швидке оформлення замовлення, своєчасна доставка та оплата зручним для клієнта способом.

Представлений асортимент побутової техніки здивує навіть найвибагливішого покупця. В каталозі пропонуються різноманітні моделі за різними характеристиками: габаритам, функціональним можливостям, колірним оформленням, оригінальних конструктивних рішень.

Онлайн-купівля займе всього лише кілька хвилин. Завдяки зручному пошуку на сайті ви можете відфільтрувати потрібні для вас моделі за різними критеріями: габаритними розмірами, кольором, наявністю додаткових функцій, конструкції. Досвідчені менеджери допоможуть швидко оформити замовлення, і вже протягом найближчого часу нова техніка буде радувати родину.

Холодильники Атлант: купити в Миколаєві надійну модель

Холодильне обладнання від мінського виробника – це одне з найкращих європейських рішень у галузі побутової техніки. Інноваційні технології дозволяють впровадити тільки найпродуктивні, економні по енергоспоживанню системи. Переваги покупки такі:

Холодильники Atlant – кращий помічник для зберігання продуктів харчування.

Морозильні камери Atlant в Миколаєві

Заморожені заготовки вже не влазять в морозилку стандартного холодильника? Вихід завжди є. Білоруський бренд пропонує надійні і місткі морозильні камери, які відрізняються компактними габаритними розмірами. Заморожувати можна все: м'ясо і рибу, фрукти і ягоди, овочі і напівфабрикати.

Зберігання здійснюється в надійних камерах, оснащених спеціальними датчиками, високоякісними тенами і компресорами.

Пральні машини Атлант Миколаїв

Прати білизну необхідно мало не щодня. Не всі пральні машини витримують такі навантаження. Однак моделі від Atlant чудово справляються навіть з самим частим пранням. Завдяки вдалій конструкції, сучасним і якісним матеріалам виготовлення такі модельні варіанти стають максимально довговічними.

У каталозі представлені машинки на різну ступінь завантаження (від 3.5 до 7 кілограмів), з різною швидкістю віджимних обертів. Різноманіття колірних оформлень дозволить вибрати відповідну пральну машину для конкретного інтер'єру кухні або ванною.

Ремонт побутової техніки Атлант в Миколаєві

Ремонтом побутової техніки на сьогоднішній день займаються численні сервісні центри. Але тільки сертифікований центр по ремонту холодильників та іншого обладнання Атлант в Миколаєві здійснює гарантійний і післягарантійний ремонт. Досвідчені фахівці проводять первинну діагностику, виявляють причину несправності і швидко її усувають.

У Миколаєві сервісний центр Atlant знаходиться за адресою: пр. Миру, 62-А. Клієнтам гарантується швидке і своєчасне обслуговування, а також якісний кінцевий результат.

Будь ласка, зачекайте...