Запоріжжя

Інші міста Запорізькій області:

Мелітополь

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Мелітополі

Надійність і якість – ось такими словами можна охарактеризувати брендову побутову техніку від відомого виробника Atlant. Компанія займається виробництвом побутової техніки європейського рівня вже протягом декількох років. За цей час були впроваджені сучасні інновації, які дозволили створити покращену конструкцію моделей, розширити функціональні можливості, а відповідно покращилася продуктивність і довговічність роботи.

Мелітопольський онлайн-магазин пропонує всім жителям міста широкий асортимент брендових холодильників, пральних машин, морозильних камер. Зручний пошуковий каталог дозволить за спеціальним фільтрам відібрати потрібні пропозиції. Виставляйте необхідний для вас розмір устаткування, відповідний до інтер'єру колір, наявність додаткових функцій, тип техніки, конструктивні варіанти.

Інтернет-магазин Atlant в Мелітополі – це найкращий спосіб швидкої і зручної покупки. За кілька кліків ви зможете оформити попереднє замовлення, а наші професійні менеджери допоможуть вам його завершити. Швидка доставка на будинок і оплата будь-яким зручним способом – ось ще дві переваги покупки в онлайн-магазині.

Холодильники Атлант Мелітополь

Надійне холодильне обладнання зараз не рідкість. Однак важко знайти одночасно якісну і недорогу за ціною модель. Брендовий мінський виробник пропонує саме такі варіанти. Ось кілька ключових характеристик пропонованого асортименту:

Холодильники Atlant – вигідне рішення сімейної покупки.

Морозильні камери Атлант в Мелітополі

Додаткова морозилка ніколи не завадить. Особливо коли мова йде про компактних, але дуже містких камерах від мінського виробника. Запасливі господині зможуть заготовляти мороженої продукції в кілька разів більше. Окремі камери дозволяють зберігати напівфабрикати, м'ясо та рибу, овочі, фрукти, ягоди і багато іншого.

Якісні конструктивні елементи (тен, компресор, датчики), герметизовані дверцята дозволяють надійно і безпечно зберігати улюблені ласощі.

Пральні машини Атлант Мелітополь

Для кожної мелітопольської родини пропонуються високонадійні, довговічні пральні машини за найдемократичнішими цінами в Україні. Перевага в тому, що ви можете вибрати машинку по своїм потребам – щодо максимально допустимої завантаженні (від 3.5 до 7 кілограмів), по швидкості віджимних обертів.

Компактні моделі з вдалою конструкцією підійдуть навіть для досить маленьких ванних кімнат.

Ремонт побутової техніки Атлант в Мелітополі

Без паніки! Якщо ваш холодильник або пральна машина відмовляються працювати або працюють не на повну потужність, слід звернутися до висококваліфікованих фахівців сервісного центру. Досвідчені майстри здійснюють гарантійний та післягарантійний ремонт. Первісна діагностика дозволяє виявити причину несправності, після чого майстер усуває проблему – швидко і надійно.

У Мелітополі сучасний центр по ремонту техніки Атлант ви знайдете за адресами: пр. 50 років Перемоги, 21-А та вул. Бронзоса, 107. Не відкладайте ремонт вийшовшої з ладу моделі, а вчасно звертайтеся до фахівців.

Будь ласка, зачекайте...