Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Атлант Кропивницький

Інтернет-магазин Атлант в Кропивницькому пропонує інноваційну техніку по дуже доступним і демократичними цінам. Потрібен холодильник, пральна машинка або морозильна камера? Тоді ви звернулися точно за адресою. У каталозі представлені всі найсвіжіші моделі з оригінальними характеристиками.

Онлайн-покупки вже давно стали найбільш комфортним форматом придбання різних товарів. Побутова техніка тут не виняток. Цей варіант має десятки переваг, основні з яких:

Купуйте побутову техніку Atlant в інтернет-магазині – заощаджуйте час та гроші!

Холодильники Atlant

Вдосконалені моделі холодильного обладнання – у свіжому каталозі новинок від білоруського виробника. Холодильники на будь-який смак: різних розмірних параметрів (вузькі, широкі, стандартні), з різними системами охолодження (No Frost, Fresh), в оригінальних дизайнах.

Морозильні камери Атлант

Не вистачає місця в стандартній камері у вашому холодильнику? Чому б не звернути увагу на багатофункціональні моделі морозилок, які пропонує мінський виробник. Тепер можна робити запаси на зиму у великих кількостях. Місткі камери дозволять зберегти свіжими ягоди і гриби, овочі та фрукти, рибу і м'ясо, різні напівфабрикати. Сучасний функціонал робить користування камерою більш комфортним і надійним.

Пральні машини Atlant в Кропивницькому

Якісно випрати білизну можна тільки в надійній машинці для білизни. Саме такі моделі пропонує наш онлайн-магазин. Для вас – ексклюзивні варіанти з різним ступенем завантаження (від 3.5 до 7 кілограмів), в різних розмірах і кольорових рішеннях. У них передбачені всі необхідні функції для комфортного, якісного та безпечного прання. Машинки справляються з забрудненнями будь-якої складності.

Ремонт побутової техніки Атлант у Кропивницькму

Не потрібно опускати руки, коли ваш холодильник / морозильна камера вийшли з ладу. Фахівці офіційного сервісного центру допоможуть усунути проблеми будь-якої складності. Для початку експерти проводять комплексну діагностику, виявляють причину несправності, після чого – швидко і без будь-яких проблем усувають пошкодження.

У вашому місті гарантійний та післягарантійний ремонт здійснюється за адресами: пер. Червонополянська, 77 та вул. Льотчиків, 9.

Доставка побутової техніки Atlant

Завдяки співпраці з відомим українським перевізником «Містекспрес» ми налагодили систему доставки на найвищому рівні. Замовлена модель прийде до вас швидко, своєчасно і дуже недорого. На нашому сайті ви завжди зможете знайти інформацію про постійні акції безкоштовної доставки.

Будь ласка, зачекайте...