Полтава

Інші міста Полтавській області:

Кременчук

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Кременчуці

Сучасна побутова техніка Atlant користуються попитом у більшості українців. Цінується продукція за свою якість, надійність, довговічність, можливість вибрати модель економ або преміум класу. Мінський розробник щорічно пропонує десятки інноваційних моделей, які стають ходовими на багато наступних сезонів.

Онлайн-покупки – це сучасно, модно, швидко і зручно. Щодня в інтернеті купують тисячі різноманітних товарів. Не слід лякатися габаритної побутової техніки, а сміливо замовляти в нашому інтернет-магазині. Оперативне оформлення замовлення, своєчасна доставка на будинок, зручність при оплаті готівкою або банківською картою – все це переваги покупки в нашому фірмовому онлайн-магазині.

На сайті представлений широкий модельний асортимент, де завдяки спеціальній зручній навігації легко знаходиться підходящий варіант. Холодильники, пральні машини, морозильні камери представлені в різних кольорах, з різним функціональними, технічними характеристиками.

Холодильники Атлант в Кременчуці

Кременчуцьким жителям пощастило, як нікому іншому! Холодильне обладнання білоруського виробника – в повному асортименті з можливістю доставки замовленої моделі прямо на будинок. Ось кілька основних переваг, чому слід купувати холодильники саме від Atlant:

Все це вагомі причини, щоб вже сьогодні замовити і через невеликий час, який піде на доставку, користуватися сучасною моделлю якісного холодильного обладнання.

Морозильні камери Атлант Кременчук

Господиням на замітку! Якщо у вас не поміщаються всі морожені заготовки в стандартній камері для заморозки, розташованої в холодильнику, слід звернути особливу увагу на окремі морозилки. Брендовий виробник Атлант пропонує широкий асортимент компактних, але одночасно містких моделей.

Завдяки впровадженим інноваційним системам заморожування і подальше зберігання продукції проходить у потрібних, нормованих умовах. На просторі полички і скриньки можна помістити все – рибу, м'ясо, напівфабрикати, овочі і фрукти.

Пральні машини Atlant в Кременчуці

Накопичилося багато білизни, а стираючи машинка вже не витягує такий обсяг? Може варто звернути увагу на сучасні пральні машини Атлант з можливістю великої завантаження. Для великої родини, де скупчується багато невипраної білизни, бренд пропонує машинки з завантаженням на 6 або 7 кілограмів. Для одиночного використання підійдуть модель поменше – на 3.5 або 4 кілограми.

Крім того, в каталозі представлені моделі різних кольорів (для інтер'єрного оформлення), а також з різною швидкістю віджимних обертів.

Сервісний центр " Атлант в Кременчуці

Несправність будь-якого побутового атрибута – це ще не вирок. Досвідчені майстри сучасного сервісного центру проведуть повноцінну діагностику обладнання, виявлять причину поломки, а також швидко і оперативно її усунуть. Слід тільки довіритися фахівцям, у яких за плечима багатий досвід роботи з брендовою технікою.

Знайти в Кременчуці професійних майстрів для ремонту побутової техніки Atlant ви можете за адресою: вул. Цюрюпи, 35. Вам гарантований якісний і ефективні підхід до ремонту побутової техніки.

Будь ласка, зачекайте...