Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Харкові

Техніка європейського виробника Atlant – високоякісне побутове обладнання, покликане скоротити витрати на електроенергію, збільшити продуктивність домашніх справ, стати надійним і довговічним помічником. Інтернет-магазин Атлант Харків пропонує широкий асортимент продукції за найдемократичнішими в Україні цінами.

Епоха покупок у класичних магазинних торгових точках йде. Тепер українці воліють робити покупки, не відходячи від власного комп'ютера. Наш інтернет-магазин фірмової побутової техніки пропонує унікальну можливість замовити і купити будь-яку модель швидко, комфортно, з доставкою на дім. Завдяки інноваційному інтерфейсу пошук і купівля необхідної моделі стає справою кількох хвилин.

Професійні консультанти в будь-який момент нададуть необхідну допомогу у виборі, оформленні замовлення, детально розкажуть про умови доставки та оплати товару. Ми намагаємося дати своїм клієнтам максимально комфортне обслуговування.

Холодильники Атлант в Харкові

Інтернет-магазин пропонує високоякісне холодильне обладнання, розроблене досвідченими інженерами, зібране на інноваційних заводах Мінська. В асортименті пропонуються такі модельні варіанти:

Низькі ціни і комфортна доставка – ось вже як мінімум дві причини купити холодильник Атлант.

Морозильні камери Атлант в Харкові

Бренд пропонує не тільки комплексний холодильник (наприклад, двокамерний), але й окремі морозильні агрегати, що дозволяють у більшій кількості заготовляти потрібну продукцію, зберігати більше м'яса, заморожених овочів та ін. Машини представлені в декількох модельних варіантах, з різними типами управління (механічним і електронним). Різноманіття моделей з розмірним характеристикам дозволить підібрати потрібну морозилку для конкретних умов.

Морозильна камера Харків Атлант – найкращий спосіб зберегти свіжість і якість улюблених продуктів.

Пральна машина Атлант: купити в Харкові революційну модель

Фірмовий виробник пропонує революційні пральні машини за найдемократичнішими цінами на всій території країни. Кожен покупець зможе вибрати підходящу модель з десятків запропонованих варіантів.

У каталозі представлені пральні машини з різним показником завантаження (від 3.5 до 7 кілограмів), зворотному швидкістю віджимання, різних габаритних параметрів, тому установка навіть в досить маленькі ванни або кухні не складе проблеми.

Сервісний центр " Атлант Харків

На жаль, будь-яка техніка з часом втрачає свої початкові характеристики. Це результат її природного зносу або неправильної експлуатації. Але власникам побутових агрегатів від мінського виробника не варто переживати. Для вас відкриті сучасні сервісні центри в Харкові, фахівці яких допоможуть відремонтувати вийшовшу з ладу модель.

Знайти їх у «першій столиці» можна за наступними адресами:

Досвідчені професіонали своєї справи з радістю візьмуться за найважчі випадки поломок. Зверніть увагу, що в даних точках здійснюється як гарантійний, так і післягарантійний ремонт.

Atlant Харків – це завжди демократичні ціни, комфортні умови доставки та оплати, а головне – якісна і надійна техніка.

Будь ласка, зачекайте...