Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Atlant у місті Чернівці

Інтернет-магазин Атлант в Чернівцях пропонує жителям міста широкий асортимент європейської побутової техніки. Білоруський виробник гарантує користувачам наявність всіх необхідних функцій, що поліпшують комфорт користування технікою, міцні і довговічні конструкції, а також вигідну ціну.

Кращий спосіб сучасних покупок – це онлайн-замовлення, яке можна зробити швидко і без будь-яких труднощів. Переваги покупок в онлайн-режимі очевидні:

Холодильники Atlant

Інноваційні холодильні системи – є в представленому вашій увазі каталозі. Тут ви зможете знайти однокомпресорні і двокомпресорні побутові холодильники, моделі різних розмірних параметрів (вузькі, стандартні, широкі), а також підібрати оригінальне кольорове рішення для вашого інтер'єру.

Морозильні камери Атлант

В сучасних камерах для заморозки продуктів можна зберігати все – рибу і м'ясо, овочі і фрукти, ягоди та гриби, морепродукти, напівфабрикати. Головна перевага – продукти завжди зберігають свою свіжість, поживні речовини, вітаміни. Білоруський бренд подбав про те, щоб ви отримали найякіснішу модель для заморожених заготовок на зиму.

Ціновий діапазон представлених модельних варіантів – від 6800 до 8500 гривень.

Пральні машини Atlant

Якісна пральна машинка – запорука затишку та комфорту в кожному будинку. Для невеликих сімей і маленьких за розмірами ванних кімнат підійде машинка на 3.5 або чотири кілограми. Якщо ви володієте більшою площею, а також вам необхідно прати білизну в великих кількостях, зверніть увагу на моделі на 6, 7 кілограмів. Крім того, є вибір машинок з електронним або механічним управлінням, а також за колірними особливостями.

Ремонт побутової техніки Атлант в Чернівцях

Якщо ваша морозилка або холодильник вийшли з ладу, не варто засмучуватись. Гарантія від виробника дає вам право звернутися в офіційний сервісний центр з ремонту побутової техніки Atlant. Досвідчені фахівці допоможуть розібратися в причинах несправності, після чого – швидко й оперативно від неї позбутися.

Знайти ремонтний центр легко, він знаходиться за адресами: вул. Головна, 246Н, а також вул. Л. Кобилиці, 105.

Доставка побутової техніки Atlant

З доставкою також не виникне жодних проблем. Довгі роки ми довіряємо нашому партнеру – українському перевізнику «Містекспрес». Команда досвідчених логістів доставить вам замовлений товар швидко, безпечно і за демократичними ціновими тарифами.

Будь ласка, зачекайте...