Повернутися до каталогу обласних центрів

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Atlant Чернігів

Інтернет-магазин Атлант в Чернігові пропонує жителям міста великий асортимент техніки, якість якої підтверджено численними європейськими сертифікатами. Це інноваційні системи, які дозволяють користувачам відчувати себе максимально комфортно при використанні в побуті холодильників, пральних машин, морозильних камер.

Магазин представлений сучасним онлайн-каталогом, де пошук підходящої моделі став ще простішим. Ви можете скористатися зручними фільтрами, які відсіюють непотрібне і показують необхідну вам техніку – за функціоналом, розмірами, дизайнерськими особливостями. Крім того, покупка онлайн – це вигідно з фінансової точки зору, а також економить для вас дорогоцінний час.

Холодильники Atlant

Потрібен двохкомпресорний холодильник? Або ж для ваших потреб актуальним є менш потужний агрегат з одним компресором? Будь-яку з запропонованих моделей ви знайдете в нашому каталозі. Крім того, ви можете підібрати собі відповідну систему охолодження – No Frost, Fresh, а також розмір для вашої кухні – вузькі, широкі, стандартні холодильники. Сміливі кольрові рішення дозволяють прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення.

Морозильні камери Атлант

Заготовити продукти на зиму? Жодних проблем! З інноваційними системами заморозки, які пропонує білоруський виробник, заготівля зимових делікатесів стала ще простішою. Компактні, але місткі моделі дозволяють зберегти свіжими і повними поживних речовин і вітамінів, фрукти, овочі, рибу, м'ясо, ягоди, гриби. Те, що потрібно для господині, яка піклується про свою сім'ю.

Пральні машини Atlant

І ще одна ексклюзивна пропозиція від білоруського бренду – машинки для прання білизни у різних модельних варіантах:

Вас також потішить демократична і доступна ціна. Ціновий діапазон прального обладнання – від 5 до 7.5 тисяч гривень.

Ремонт побутової техніки Атлант у Чернігові

Необхідна кваліфікована допомога фахівців, щоб відремонтувати техніку, яка вийшла з ладу? Звертайтесь за допомогою в офіційний сервісний центр Atlant в Чернігові! Тут проведуть повну, ретельну діагностику обладнання, виявлять причину несправності і в швидкі терміни вирішать проблему.

Знайти найближчий сервісний центр можна за адресою: вул. 77-ї Гвардійської дивізії, 1.

Доставка побутової техніки Атлант

Безпечна, швидка, гарантовано своєчасна доставка замовленого товару – це вигідна послуга від нашого онлайн-магазину. Наш партнер - відомий український перевізник «Містекспрес» доставить будь-яку замовлену модель по найдемократичнішим ціновим тарифам.

Будь ласка, зачекайте...