Повернутися до каталогу обласних центрів

Інші міста Київської області:

Бровари

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий магазин Atlant Бровари

Інтернет-магазин Атлант в Броварах – надійний сервіс, який пропонує десятки моделей високоякісної побутової техніки з Білорусі. Новітні рішення в області міцною і зносостійкої конструкції, прекрасні функціональні характеристики, нові методи електронного моделювання – усе це відмітні риси мінського виробника.

Магазин побудований за сучасним принципом онлайн-продажів. Тут ви знайдете все, що спростить пошук потрібної моделі і подальшу покупку:

Відвідайте наш сайт Атлант – і відчуйте комфорт сучасних онлайн-технології.

Холодильники Atlant

Холодильне обладнання представлено новинками і моделями з попередніх лінійок. В будь-якому випадку в користувача з'являється можливість купити холодильник Atlant в необхідній конфігурації.

Стандартні і нестандартні розміри, двохкомпресорні холодильники або з одним компресором, десятки оригінальних колірних рішень для інтер'єру. Ціновий діапазон – від 10000 до 13000 гривень.

Морозильні камери Атлант

Жителям міста випав чудовий шанс обзавестися багатофункціональною, сучасної камерою для зберігання заготовок. У просторих і містких камерах можна зберігати все – від напівфабрикатів до овочів і фруктів, які будуть взимку радувати своєю свіжістю і повним набором корисних вітамінів.

Пральні машини Atlant

Компактні, але місткі машинки для прання білизни – ексклюзивна пропозиція від білоруського виробника. Потенційний користувач такою технікою може підібрати для себе підходящу модель за рівнем завантаження – від 3.5 до 7 кілограмів. Численні функції типу Soft Control або Smart Action дозволять більш комфортно і економно прати найрізноманітніші обсяги речей.

Ремонт побутової техніки Атлант в Броварах

Ніякої паніки! Ваша зламана модель може легко повернутися до колишнього стану, якщо ви своєчасно звернетесь в сервісний центр по ремонту Атлант. Це кваліфіковані майстри, які володіють усіма необхідними навичками для швидкого усунення несправності.

Найближчий сервісний центр знаходиться за адресою: Києв, проспект Леся Курбаса, 10, бул. В. Лепсе, 55 та вул. Будівельників, 30. Не відкладайте налагодження зламаної техніки у довгий ящик. Вже зараз звертайтеся за допомогою до досвідчених фахівців.

Доставка побутової техніки Atlant

Наш онлайн-магазин здійснюється якісну, безпечну, своєчасну доставку в ваше місто. Для цього ми користуємося послугами перевіреного і надійного партнера – відомого перевізника «Містекспрес». Будьте впевнені, що замовлений товар прийде вам вчасно і без яких-небудь несправностей.

Будь ласка, зачекайте...