Повернутися до каталогу обласних центрів

Інші міста Київської області:

Біла Церква

Вибір міста допомагає надати актуальну інформацію про вартість товару, наявності та можливих способів доставки в ваш населений пункт. Доставка товару можлива по всій території України.

Фірмовий інтернет-магазин ATLANT в Білій Церкві

Інтернет-магазин Атлант Біла Церква пропонує високоякісну побутову техніку від відомого білоруського виробника. Команда розробників вже довгі роки займається випуском економних, надійних, довговічних холодильників, морозилок і пральних машин. Висока якість гарантується численними міжнародними сертифікатами, отриманими компанією.

Надійність і доступна ціна – ось такими словами можна коротко описати переваги придбання брендового побутової техніки Atlant. Сучасні технології дозволили створити зручний і комфортний для користування онлайн-магазин. Тепер покупки навіть найгабаритного обладнання стали ще простішими!

Завдяки інноваційній навігації користувач сайту може легко відшукати потрібну йому модель. Пошук здійснюється за спеціальним фільтрам, де встановлюються розміри, наявність додаткових функцій, особливі характеристики тієї або іншої моделі, колір. Не упускайте можливості скористатися інтернет-купівлею.

Холодильники Atlant в Білій Церкві

Одна з гордощів білоруської компанії – це сучасне холодильне обладнання для будинку. Дійсно, пишатися є чим:

Це хороший шанс купити довговічний, працездатний холодильник для дому та сім'ї.

Морозильні камери Атлант Біла Церква

Для запасливих домогосподарок бренд пропонує сучасні морозилки, які відрізняються одночасно компактністю і місткістю. Інноваційна система заморозки дозволяє правильно зберігати овочі, фрукти, м'ясо, рибу, напівфабрикати. Довгою зимою родина не залишиться без улюблених ласощів, які практично повністю зберігають всі корисні речовини, колір і смак.

Морозильні камери Atlant пропонуються в різних модельних варіантах, тому проблем з пошуком потрібної моделі не виникне.

Пральні машини Atlant в Білій Церкві

Прання білизни для сім'ї вже важко уявити без сучасного багатофункціонального агрегату. Якщо у вас велика сім'я, то машинки на 5, 6, 7 кілограмів – це те, що вам потрібно. Для одного або двох чоловік підійдуть пральні машини з невеликою завантаженням – на 3.5, 4 кілограми.

У будь-якому випадку ви отримуєте високоякісну модель, комплексно протестовану в всіх нестандартних умовах. Довговічність та надійність гарантовані виробником.

Ремонт побутової техніки Атлант в Білій Церкві

Зламалася пральна машина, холодильник / морозильна камера? Не варто панікувати раніше часу. Досвідчені фахівці офіційного сервісного центру Atlant допоможуть розібратися в несправності, що трапилась. Вони здійснюють повноцінну діагностику обладнання, швидко і оперативно виявляючи причину поломки. В максимально короткі терміни несправність усувається досвідченими майстрами.

Знайти сервісний центр в Білій Церкві можна за адресою: вул. Леваневського, 28-А. Вас детально проконсультують і здійснять гарантійний або післягарантійний ремонт.

Будь ласка, зачекайте...