Зірки стають ближчими: новий колір холодильників ATLANT «Зоряний пил»

новинки 20.01.2017

Новий колір - зоряний пил

Кольорова побутова техніка завжди привертає до себе увагу. Вона не просто виконує свої прямі функції, це ще й стильний акцент на вашій кухні. За 57 років компанія ATLANT уважно і скрупульозно вивчила не тільки світові тенденції у виробництві побутової техніки, а також побажання своїх клієнтів. Так в кінці 2016 року лінійка холодильників і морозильних камер ATLANT поповнилася новим трендовим кольором з поетичною назвою «Зоряний пил» (Stardust). Знову в моді природні матеріали і текстури – піску, дерева і каменю. Людство виступає за екологічність, чистоту і натуральність. ATLANT із задоволенням підтримує це віяння.

Колір «Зоряний пил» - ексклюзивна пропозиція на ринку побутової техніки

Вже зараз в Україні можна придбати дві моделі холодильників ATLANT в унікальному кольорі «Зоряний пил» – ХМ 4425-190 N і ХМ 4524-190 ND.

Холодильники в цьому кольорі вдало інтегрується практично в будь-який дизайн. Світильники в стилі hi-tech або природна натуральність панують на вашій кухні – він однаково гарний і завжди до речі. Та він сам – прикраса! Адже тепла пісочна текстура «Зоряного пилу» м'яко виблискує завдяки дрібним частинкам, схожим на кварцові кристали. Як ніби в цьому прекрасному об'ємному відтінку – ціла плеяда загадкових вогнів і зірок. В залежності від освітлення, він переливається всіма відтінками шляхетного золота, наповнюючи інтер'єр кухні чарівним блиском.

Холодильники ATLANT забарвлюються на фарбувальній лінії відомого німецького виробника EISENMANN за інноваційною технологією нанесення термоактивних порошкових барвників за допомогою електростатичного покриття. Саме тому пофарбована шафа холодильника є не тільки красивою, але і володіє всіма необхідними антикорозійними і захисними властивостями. З-за відсутності органічних розчинників і токсичних компонентів у порошкових фарбах мінімізується забруднення навколишнього середовища, знижується пожежна небезпека, а також поліпшуються санітарно-гігієнічні умови експлуатації.

Обидва холодильники ATLANT в кольорі «Зоряний пил» – ХМ 4425-190 N та ХМ 4524-190 ND  -  з системою охолодження Full No Frost, яка заснована на примусовій циркуляції повітря. Вона не дозволяє затримуватися волозі усередині, запобігаючи утворенню інею і надовго зберігаючи свіжість продуктів.

При однаковій глибині, висота і ширина, а також інші параметри цих холодильників відрізняються. 

ATLANT ХМ 4425-190 N – двокамерний однокомпресорний холодильник зі стандартною шириною 60 см, висотою 2065 см і електронним блоком управління. Велика морозильна камера на 4 відділення розташована знизу. Загальний корисний об'єм – 314 л, холодильної камери - 203 л, морозильної – 111 л.

Друга модель, ATLANT ХМ 4524-190 ND - широкий двокамерний однокомпресорний холодильник висотою 1958,5 см, електронний блоком і зовнішнім дисплеєм на двері. Містка морозильна камера на 3 відділення розташована знизу. Загальний корисний об'єм -371 л, холодильної камери – 271 л, морозильної – 100 л.

   

 

 

 Розміри нових холодильників

Основні характеристики

Фарбування холодильників на заводі

Одне з безперечних достоїнств цих холодильників – клас енергоспоживання А+. Більше ефективності з меншими витратами – економія в чистому вигляді. Крім того, ці холодильники стійкі до перепадів напруги від 170 до 255 В, а також оснащені компресорами і контролерами, адаптованими для електромереж України. 

Повна гарантія протягом трьох років – ще одна суттєва перевага побутової техніки ATLANT. Адже протягом гарантійного строку виклик майстра, комплектуючі та ремонтні роботи абсолютно безкоштовні. Авторизовані сервісні центри ATLANT знаходяться по всій території України, а це означає, що ви вчасно отримаєте експертна порада або допомога у всіх питаннях щодо підключення, роботи та користування технікою.

Купити холодильник ATLANT ХМ 4425-190 N і ATLANT ХМ 4524-190 ND у новому ексклюзивному кольорі «Зоряний пил» можна в офіційному Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні

 Холодильник ATLANT ХМ 4425-190 N  Холодильник ATLANT ХМ 4524-190 ND
 ХМ 4425-190 N в інтер'єрі  ХМ 4524-190 ND в інтер'єрі