В 2016 році ATLANT знизив ціни для українського ринка

Уже понад 57 років українці цінують ATLANT не тільки за перевірену якість, а й за те, що білоруський виробник добре розуміє їх побут і передбачає потреби. Так, розуміючи складну економічну ситуацію, ATLANT вирішив переглянути ціни для українського ринку. На початку 2016 року було прийнято рішення знизити ціни на всі продукти, які експортується на український ринок.

 двокамерний холодильник ATLANT ХМ 4521-100 ND в стильному інтер'єрі

Тепер Ви можете купити  холодильникморозильну камери або пральну машину в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні за найвигіднішими цінами! Нагадуємо, що ми єдиний офіційний інтернет-магазин торгової марки ATLANT на території України і продаємо тільки сертифіковану оригінальну техніку з офіційною гарантією і якісним сервісом.

Пральна машина ATLANT СМА 60У810 в ванній кімнаті

Асортимент Фірмового інтернет-магазину ATLANT в Україні оновлюється щотижня, адже у нас прямі поставки з Мінську. Це означає, що якщо Вас цікавить модель, якої на даний момент немає в наявності - Ви можете оформити попереднє замовлення, а при отриманні товару на склад, наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами і допоможе оформити доставку.

морозильна камера ATLANT М 7204-100 для світлої кухні

Не забувайте також і про те, що на всі холодильники, пральні машини та морозильні камери ATLANT на території України діє повна гарантія 3 роки! А це значить, що протягом цього періоду виклик майстра і будь-які ремонтні роботи по усуненню гарантійного випадку будуть абсолютно безкоштовними!

ATLANT - талановита техніка. Наш талант в тому, щоб просто бути поруч!