ТИПИ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ У ХОЛОДИЛЬНИКАХ І МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕРАХ ATLANT

Типи систем управління у холодильниках і морозильних камерах ATLANT

Сучасні холодильники та морозильні камери відрізняються між собою дизайном, місткістю, габаритними розмірами і наявністю різноманітних додаткових функцій. Один з найважливіших критеріїв, на який варто звернути увагу - це тип управління. У цій статті ми детально розповімо про кожну систему управління і в яких серіях холодильників і морозильних камер ATLANT вони застосовуються.

Холодильники і морозильні камери ATLANT, по типу управління, діляться на 2 категорії:

 • з механічним управлінням
 • з електронним управлінням

МЕХАНІЧНЕ УПРАВЛІННЯ

Механічне управління існує з самого початку виробництва холодильників і морозильних камер ATLANT. Такий тип управління надійний і перевірений часом.

Механічне управління застосовується в серіях холодильників ATLANT: MAXIMUM, SOFT LINE, CLASSIC, COMPACT, SOFT LINE +, TABLE TOP.

З морозильними камерами ATLANT з механічним управлінням можна ознайомитися за посиланням.

Відмінною рисою механічного управління є терморегулятор. Він має ручку управління з діленням по колу, за допомогою якого можна виставляти і підтримувати оптимальний режим охолодження в холодильній і морозильній камері одночасно.

На панелі управління розташовані:

 • ролик з діленнями для вибору температурного режиму
 • індикатор вимкнення живлення
 • кнопка включення і відключення режиму суперзаморожування, при наявності даної функції в холодильнику.

В холодильниках і морозильних камерах ATLANT з механічним управлінням неможливо обрати точну температуру охолодження. При повороті ролика терморегулятори можна виставити тільки необхідний ступінь охолодження.

Механічне управління у холодильниках і морозильних камерах ATLANT

ЕЛЕКТРОННЕ УПРАВЛІННЯ

Електронна система управління стає все більш популярною і все частіше використовується у нових моделях холодильників і морозильних камерах.

Електронний блок управління включає в себе модуль управління і модуль індикації. Модуль управління регулює роботу компресора, вентилятора і датчиків температури. Модуль індикації відповідає за відображення індикації режимів роботи холодильника, температури в камерах, а також статусу роботи різноманітних додаткових функцій.

В холодильниках ATLANT зустрічається 3 типу модуля індикації.

Холодильники ATLANT серії PREMIUM і MAXIMUM (PREMIUM) з LED-дисплеєм.

led-displej-u-holodilnikah-i-morozilnih-kamerah-atlant

Холодильники ATLANT серії COMFORT + і морозильна камера ATLANT М 7103-100 з LCD-дисплеєм.

LСD-дисплей у холодильниках і морозильних камерах ATLANT

Холодильники серії ADVANCE, морозильні камери та морозильні скрині ATLANT з електронним терморегулятором зі світлодіодним підсвічуванням.

холодильники та морозильні камери з електронним терморегулятором зі світлодіодним підсвічуванням

Електронний дисплей розташований на дверцятах холодильника або на невеликому електронному табло у верхній частині  холодильника або морозильної камери. У морозильних скринях ATLANT електронна панель управління розташована в правому нижньому кутку.

Електронне управління використовується у серіях холодильників ATLANT: ADVANCE, MAXIMUM (PREMIUM), PREMIUM, COMFORT +.

За допомогою сенсорних або механічних кнопок можна обрати необхідну температуру, а також включити або відключити додаткові функції.

У холодильниках ATLANT з електронним управлінням, в залежності від моделі, є різні додаткові функції:

 • «Суперохолодження», дозволяє максимально швидко охолодити свіжі продукти та напої, особливо якщо їх дуже багато: температура у холодильній камері знижується до мінімально допустимого значення.
 • «Таймер» нагадує в певний час дістати з холодильника продукти, якщо їх необхідно розморозити перед приготуванням. При включенні функції задається період часу від 1 до 90 хвилин, а потім після закінчення цього часу лунає звуковий сигнал.
 • «Швидке Заморожування» температура у морозильній камері знижується до - 24 С ° і дозволяє швидко заморозити, ягоди, фрукти, м'ясо, рибу і інші продукти.
 • «Відпустка» допоможе включити економний режим роботи холодильника на час вашої відсутності. При включенні функції «Відпустка» в закритій порожній холодильній камері встановлюється температура + 15 C °, при цьому морозильна камера продовжує працювати у звичайному режимі.
 • «Захист від дітей» блокує всі кнопки блоку управління, щоб дитина, граючись, не змогла змінити умови зберігання продуктів в холодильнику.
 • Функція «Звуковий сигналізації» через 60 секунд сповістить вас, про нещільно закриті дверці. Звуковий сигнал також спрацьовує при виборі, включенні або виключенні функцій.

У морозильних камерах і скринях ATLANT є додаткова функція «Суперзаморожування», при активації даної функції температура в морозильній камері знижується до -24 С ° і свіжі продукти, швидко заморожуються і зберігають всі свої смакові якості і поживні властивості.

Суперохолодження у морозильник камерах ATLANT

Електронний блок управління постійно проводить діагностику роботи холодильника і морозильної камери і в разі відхилення від оптимальних параметрів - діагностує проблему на ЖК-дисплеї у вигляді коду помилки. Більш детальніше про види помилок і їх усунення можна подивитися в нашому відео:

ГАРАНТІЯ І СЕРВІС

Незалежно від того який тип управління ви оберете, виробник надає 3 роки безкоштовного гарантійного обслуговування на всі холодильники та морозильні камери ATLANT. При виникненні гарантійної несправності необхідно звернутися в найближчий авторизований сервісний центр ATLANT. З переліком усіх сервісних центрів ATLANT можна ознайомитися за посиланням. В гарантійний термін ремонт техніки проводитися безкоштовно. Термін експлуатації холодильників ATLANT становить 10 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

• НОВИНКА 2018! МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА ATLANT 7606-100N З СИСТЕМОЮ NO FROST

• ЯК ЗАОЩАДИТИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКОЮ ATLANT

• ЯК РОЗШИФРОВУЄТЬСЯ НАЗВА ХОЛОДИЛЬНИКІВ І МОРОЗИЛЬНИХ КАМЕР ATLANT?

• ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ХОЛОДИЛЬНИКОМ ATLANT