АКЦІЯ! ПОДАРУНКИ ПРИ КУПІВЛІ ТЕХНІКИ ATLANT ДО 10 КВІТНЯ!

акції 03.04.2020

Дорогі клієнти, при купівлі техніки в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні з 04.04 по 10.04 включно Ви отримаєте БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку в будь-який куточок України і + ДОДАТКОВИЙ РІК повної гарантії на пральні машини в подарунок!

УМОВИ АКЦІЇ (безкоштовна достака):

1. Акція поширюється тільки на замовлення пральних машинхолодильників та морозильних камер ATLANT, які оформлені на сайті Фірмового інтернет-магазину ATLANT в Україні з 04.04 по 10.04 включно.

3. Безкоштовна доставка по Київській області здійснюється не далі 10 км від межі міста. Кілометраж, що перевищує 10 км від межі міста, оплачується додатково.

4. Безкоштовна адресна доставка додому пральних машин, холодильників та морозильних камер ATLANT по Україні здійснюється перевізником «МістЕкспресс» і діє по всій території України.

5. Безкоштовна доставка не поширюється на торгове обладнання, винні шафи, комплектуючі.

6. Адресна доставка здійснюється безкоштовно до під'їзду, підйом техніки на поверх оплачується додатково. Наші консультанти готові відповісти на всі ваші запитання за телефонами: (044) 599-50-64; (093) 380-85-29.

УМОВИ АКЦІЇ (+ 1 рік офіційної гарантії на пральні машини):

1. Акція поширюється тільки на пральні машини, замовлення на які було оформлено на сайті Фірмового інтернет-магазину ATLANT в Україні або у Фірмовому магазині ATLANT в Києві з 04.04 по 10.04 2020 року включно.

2. Разом з покупкою Ви отримуєте спеціальний сертифікат, пред'явлення якого менеджеру мережі сервіс-центрів ATLANT-Україна свідчитиме про право на 1 рік безоплатного гарантійного обслуговування.

3. Додатковий рік сервісу діє після закінчення 3 років офіційної гарантії, яка починає діяти з моменту покупки. Він включає в себе:
- виїзд фахівця до власника техніки;
- діагностику несправності і ремонтні роботи;
- оплату необхідних комплектуючих.

Додатковий рік гарантії не включає в себе обмін або повернення виробів.

4. ВАЖЛИВО! Дана акція дійсна ТІЛЬКИ в офіційній мережі сервіс-центрів ATLANT-Україна. На карті вони позначені синьою іконкою.

5. Додаткова гарантія не надається на холодильники, морозильні камери, торгове обладнання, винні шафи, комплектуючі та пральні машини, які відносяться до категорії "уцінений товар".

З іншими акціями та спеціальними пропозиціями дана акція не сумується. Наші консультанти відповідять на всі ваші запитання за телефонами:

+ 38 (067) 011-93-37 
+ 38 (095) 288-58-28

Безкоштовна доставка по всій Україні