Безкоштовна адресна доставка холодильників та морозильних камер ATLANT NO FROST до 27 грудня!

акції 11.12.2018

Дорогі клієнти, при купівлі холодильника або морозильної камери ATLANT NO FROST з 20 по 27 грудня у Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні ви отримуєте в ПОДАРУНОК БЕЗКОШТОВНУ АДРЕСНУ ДОСТАВКУ У БУДЬ-ЯКИЙ КУТОЧОК УКРАЇНИ!

УМОВИ АКЦІЇ:

1. Акція поширюється тільки на замовлення холодильників та морозильних камер ATLANT з системою охолодження NO FROST, які оформлені на сайті Фірмового інтернет-магазину ATLANT в Україні з 20 по 27 грудня включно. Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу, що холодильники ATLANT серії MAXIMUM PREMIUM не приймають участь в акції.

2. Доставка по Києву БЕЗКОШТОВНА!

3. Безкоштовна доставка по Київській області здійснюється не далі 10 км від межі міста. Кілометраж, що перевищує 10 км від межі міста, оплачується додатково.

4. Безкоштовна адресна доставка додому холодильників та морозильних камер ATLANT по Україні здійснюється перевізником «МістЕкспресс» і діє по всій території України.

5. Адресна доставка здійснюється безкоштовно до під'їзду, підйом техніки на поверх оплачується додатково. Наші консультанти готові відповісти на всі ваші запитання за телефонами: (044) 599-50-64; (093) 380-85-29.