АКЦІЯ! Безкоштовна адресна доставка у Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні!

З 16 по 30 листопада 2016 включно отримайте у подарунок БЕЗКОШТОВНУ АДРЕСНУ ДОСТАВКУ при купівлі холодильника чи морозильної камери у Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні


*УМОВИ АКЦІЇ:

1. Акция распространяется только на заказ холодильника чи морозильної камери,оформлені на сайті Фірмового інтернет-магазина ATLANT в Україні с 16 по 30 листопада 2016 року включно.

2. Доставка по Києву БЕЗКОШТОВНА!

3. Безкоштовна доставка по Київській області з 16.11 по 30.11 здійснюється не далі ніж 10 км від межі міста. Кілометраж, що перевищує 10 км від межі міста, сплачується додатково.

4. Безкоштовна адресна доставка Вам до дому холодильників та морозильних камер ATLANT по Україні здійснюється «Містекспрес» і діє на всій території України.

5. Пральні машини ATLANT с 16.11 по 30.11 доставляються по Україні також безкоштовно, але до складу перевізника «Містекспрес». Адреси відділень «МістЕкспрес» Ви можете знайти на сайті перевізника.

6. Безкоштовна доставка не поширюється на торговельне обладнання та пральні машини.

7. Дана акція не сумується з іншими знижками або спеціальними пропозиціями Фірмового інтернет-магазину ATLANT в Україні.