АКЦІЯ! 3 роки офіційної гарантії + 1 рік безкоштовного сервісу в подарунок!

Купуй пральну машину, холодильник або морозильну камеру в Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні з 1 березня по 14 березня включно і отримай в ПОДАРУНОК 3 РОКИ ОФІЦІЙНОЇ ГАРАНТІЇ + 1 РІК СЕРВІСУ ДОДАТКОВО!

3_years_service_and_1

*УМОВИ АКЦІЇ:
1. Акція поширюється тільки на замовлення пральних машин, холодильників та морозильних камер, які оформлені на сайті Фірмового інтернет-магазину ATLANT в Україні з 1 березня по 14 березня 2017 року включно.
2. Разом з покупкою Ви отримуєте спеціальний сертифікат, пред'явлення якого менеджеру мережі сервіс-центрів ATLANT-Україна свідчитиме про право на 1 рік додаткового сервісу.
3. Додатковий рік сервісу діє після закінчення 3 років офіційної гарантії, яка починає діяти з моменту покупки. Він включає в себе:
- виїзд фахівця до власника техніки;
- діагностика несправності і ремонтні роботи (оплата необхідних комплектуючих проводиться власником).
4. ВАЖЛИВО! Акція дійсна ТІЛЬКИ в офіційній мережі сервіс-центрів ATLANT-Україна. На карті вони позначені такою іконкою -.
5. Акція не поширюється на торгове обладнання, винні шафи, комплектуючі.
6. Дана акція СУМУЄТЬСЯ з безкоштовною доставкою пральних машин, придбаних у Фірмовому інтернет-магазині ATLANT в Україні з 1 по 14 березня включно. З рештою акцій і спеціальними пропозиціями дана акція не сумується.
Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання за телефонами: (044) 599-50-64; (093) 380-85-29.